Gå til innhold

bmw_dude

Medlem
  • Innholdsteller

    39
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av bmw_dude

  1. nei, det har jeg desverre ikke
  2. har vader interiør også har bare ikke tatt noe bilde enda, men skal ut for salg det også
  3. motoren har chip og 2,5 innsug følger med girkasse også 8 000,- Vestfold/tønsberg pm. eller tlf:950 93 280 helst etter kl.16.00 Adrian mathisen
  4. legg ut bilder av di da, hvor holder du til?=) mvh Adrian
  5. sant;) dette er en 2 liter. 2000 modell. med automatgir;) nylig byttet bensinfilter men det hjalp ikke;)
  6. bilen er en e46 som går helt greit å kjøre, men om man har først kjørt den varm også stopper den, for eks. en tur i buttikken, så er den tungstartet å mister pådrag eller bare kveler seg når du gir på. Noen som vet hva dette kan være? Takker for svar:)
  7. jeg har en passat 96 mod. som vinter bil jeg:) go å rusten drit:P
  8. ja den der er rå sto ved siden av den på ferja når den skulle på veldedighetskjøring på rudskogen.en helt utrolig rå bil:D!
  9. man får jo den chip'en som man kan skru av å på med en liten fjærnkontroll da;) da kunne du jo bare skrudd det av når du blir vinka inn=)
  10. da blir det nokk det=)
  11. sier noe, kanskje jeg skulle gjort som E24Bimmer628Csi sier, bygge inn hele bilen først med 2,4" så presening over, virker jo ok det;)
  12. ja, jeg hadde aldri lagt presenninga rett på bilen uasett jeg;) tanken var å ha ulltepper under preseninga. å bygge en liten krybbe rundt el no av pall å plank. Så jeg ikke får så mye dritt under der. tror dere ikke dette burde gå. i nød hvis jeg ikke får plass noen sted?=)
  13. ja er jo saltet jeg er rett for, hellakkerte bilen i sommer så tenkte å prøve å bevare den litt, passe på å ha litt godt med lufting å da eller, ikke pakke den heelt inn.
  14. blir vell til det ja. ser dårlig ut med låve plasser hvertfall:P
  15. ja faen, di der var kjekke, forrutsetter jo flatt underlag da:P Noen som veit om ett sted bilen kan stå i vinter?=)
  16. ingen i vestfold område som har ett lite hjørne i en låve å låne bort da?=)
  17. okei, en av to da:P får vel bli bukker, så er jeg sikker=) Takker=)
  18. blir mest sansynelig at jeg har bimmern inne i vinter, er det å anbefale å ha den stående på bukker? eller tar den ikke serlig skade av å stå vanlig parkert noen måneder?=)
  19. ser ut som et kult prosjekt=) følger med;) fin garasje har du å
  20. har også vært borti at den mister turtallet å plutselig kommer den tilbake å akselrerer, å nøkka litt innimellom. jeg bytta kun tenplugger å den gikk som en drøm igjen=)
  21. har du noen bilder av den du kunne fått lagt ut da?
  22. okei;) ja trodde det jeg å, men hadde jo blitt kult da, veit ikke om man får det godkjent jeg:P hadde bare vært utrolig kult å hatt da
  23. okei;) kjører med orginal ratt nå, åssen blir det med lover og regler å gå over til ratt med airbag til andre ratt uten airbag, som for eks. momo da. =)
×
×
  • Opprett ny...