Gå til innhold

sankeru'n

Medlem
  • Innholdsteller

    17
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

sankeru'n's Achievements

  1. Fungerer bra! Usikker på km stand, men ikke gått over 300 tusen. Selges helst samlet. Skal du ha ledningsnett så får du ta det ut selv, for det skjønner je rett og slett ingenting av... Hehe.
  2. Er en til som er iinteressert,og han gir 3000 med girkasse...
  3. Du får nesten komme med et bud, men alt skal bort:)
  4. Hvordan type det er har je egentlig ikke peiling på. Er til sedan,og det ene er litt oppskuret. Men må jo pusse det for å lakkere uansett. Pris er bud:) Går billig ettersom det ene er litt oppskuret:)
  5. Hallo! Ettersom bilen er kollisjonsskadet så har jeg desverre ikke di karosseri delene du spør etter, men jeg har servopumpe og panserdempere! Får ta bud på pm:)
  6. 1000kr? eller bud... Er like ved kongsvinger:) Søk på gule sider;)
  7. Får bare komme med et bud:) Komplett med pumpe eller bare tannstanga?
  8. Alt av lys er desverre solgt nå! Mye andre deler igjen:)
  9. Tror jeg skal ha det ja! Du får komme med et bud. 250,- + frakt ? Den er grei:) Skal bare sjekke tilstanden på den først, men er ganske sikker på den er hel. Send meg navn, adresse og betalingsmåte på pm, så fikser vi detta!
×
×
  • Opprett ny...