Gå til innhold

donoddvar

Medlem
  • Innholdsteller

    14
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om donoddvar

  • Bursdag 12/31/1983

Contact Methods

  • MSN
    Don.oddvar@hotmail.com

Profile Information

  • Interesser:
    Stavanger

donoddvar's Achievements

  1. YES!!!!!! Dette her flasset vil jo med tiden legge seg bak viseren å stoppe den, ikke sant? Det buler ut.
  2. Prøver bilder igjen. Selger sa at det var normalt at det flasset litt og at jeg måtte kjøpe helt nytt om det skal være helt fint. Mitt er fint men er defekt, dette jeg har kjøpt er ikke fint men funker
  3. Det har jeg gjort hver gang og bildene viser før jeg trykker ok. Skiva i instrumentet flasser lakk, og er redd det bare blir verre.
  4. Hvordan legger jeg inn bilder?
  5. Meldingen har for få tegn. Skulle ikke være lett å få med seg bildene nei, hoho.
  6. Hvor ble det av bildene?
  7. Hva kan jeg gjøre med dette panelet? Nettopp kjøpt det brukt av en for å løse problemer med mitt gamle men ender jo her opp med nye problemer. Bør jeg returnere det eller kan det fikses? Noen som selger original skive?
  8. Hei, jeg trenger nytt instrument panel sier verkstedet. Noen som kan hjelpe meg med det?
  9. Hallo igjen. Lurer på om jeg kan sette i en 325/323 motor uten å gjøre noe med girkassen? Har en som selger en 325 og 323 motor lokalt. Takk
  10. Takker for alle svar. Time for beer, det er jo helg
  11. Hei igjen Jeg har vel 50 000kr igjen. Fikk bare tak i en coupe i ok stand lokalt og det var denne 318is, velger heller en uten rust enn en med stor motor. Var bare kjørt 169 000. Tight og fin. Jeg vil ikke ha turbo, men en supercharger/kompressor sammen med alternativ 1 hadde vært fint. Hvem tilbyr slikt? Om mulig nær stavanger. Vil ikke gjøre noe selv. Har sett mye av 318is supercharger på youtube, men virket ikke skikkelig utført. Må tåle å bli mye kjørt, og normalt i rush trafikk Takker.
  12. Hei takk for raskt svar! Hva med modifisering av motoren jeg allerede har? Jeg har en m44 motor som kan kjøpes billig på ebay fra 2000kr. Hva kan jeg gjøre med denne motoren for å få en liten forbedring, uten å endre noe annet som gir osv? Takk
  13. Hei jeg har nettopp kjøpt en 318is som jeg har hatt på verksted for å få helt strøken. Det jeg lurer på er hvilke ombyggings muligheter jeg har, om denne kan bygges om til m3 e36 med e46 m3 motor? Har en del penger igjen, elsker e36 coupe. Fins det noen som kan tilby meg en pakke med motor,gir,bak forstilling osv? Vil ha alt bolt on plug and play med en gang. Mulig billigst å importere en hel m3 fra tyskland, men hva med e46 motor? Fins sikkert mangen artikler om dette men jeg finner dem ikke!!!!
×
×
  • Opprett ny...