Gå til innhold

marquez

Medlem
  • Innholdsteller

    10
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om marquez

  • Bursdag 08/17/1991

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Moss
  • Kjøretøy
    BMW 530d F10 2010

marquez's Achievements

  1. det var en vakumslange og veivhusventilen som var deffekt(årsak til ujevn tomgang). delene er byttet og bilen går jevnt og fint nå
  2. hei. jeg har muligens en deffekt lmm også. men på min så er den ikke noe fin på tomgang. men nappet ut pluggen til lmm og da gikk den mye rene. men ellers går bilen min fint:) du kan jo prøve å nappe ut pluggen din også å se hva som skjer?
  3. ok. så kan ihvertfall prøve å se om bilen går rene på tomgang etter at jeg har prøvd å renset lmm. er bare at den ikke går rent på tomgang. ellers så går bilen helt fint:)
  4. så bra ut den der:) da er det bare å prøve med det så får vi se:) Takker for svar
  5. ja skjønner. så kan jo ihvertfall prøve å rense den for å se om det virkelig fungerer. noen spesielle spray'er som passer til å gjøre jobben?
  6. åja. men er det mulighet for å rense den, eller er det bedre å kjøpe ny:)? den er ikke akkurat noe særlig billig som jeg så på GS men må man så er det jo like greit vell.
  7. Hei. jeg har et lite problem med tomgangen min, den går litt ujevnt på tomgang. putrer litt i eksosen. men så prøvde jeg å fjerne pluggen som går til lmm for morroskyld, å da fikk motoren en mye finere gange. må jeg bytte lmm eller er det noe annet som er gåent?hva kan jeg gjøre for å få bilen til å gå normalt på tomgang igjen? er en m43tub19 motor. har ikke så mye peiling på motorer men håper på bra tips
  8. takk
  9. er det noen som vet om det er mye jobb å ettermontere grøftlys på en e46? hvor får jeg kjøpt komplett kit?
×
×
  • Opprett ny...