Gå til innhold

Zykotec

Medlem
  • Innholdsteller

    60
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Brattvåg
    Møre og romsdal

Zykotec's Achievements

  1. Det blir garantert skikkelig vinter i år også
  2. Kan gå for 25.000 ...
  3. Redigert inn pris og telefon
  4. Vurderer å selge min Ix da den blir for liten til to barnestoler og en 11 åring. Rimelig god stand teknisk, men noe rust i kanaler/jekkfester og gulv. Noe overflaterust i hjulbuer bak pga tidligere eiers felg/dekk-valg. Står nå 16" e46 felger med rett innpress med noe slitte sommerdekk på , følger med original stålfelg og hjulkapsler til (piggfrie)vinterdekk, men et vinterdekk er punktert pga knekt framfjær. Har byttet alle fjører nå, og følger med nye dempere ,fjørbeinslager og hevesett til bakfjærer. Er tidligere ombygget fra nivåregulering til vanlige støtdempere bak, men er for lav bak. Har også akkurat byttet fremre mellomaksel, og noen mansjetter fremme. Bruker ikke olje, men den bruker litt kjøleveske. Pent skinninteriør (ikke originalt med denne bilen), Ac som ikke ser ut til å fungere. Original shadowline bil. Tilhengerfeste. Km. Stand, over 300.000, men er byttet til M5 speedometer med annen kilometerstand. Meget bra bil , spesielt på vintern, som trenger litt omsorg. Har tidligere blitt stjålet og reparert, så er problemer med sentrallås. EU-godkjent til mars 2013 Mobil 48291769 Står i Brattvåg i Møre og Romsdal Selges for rundt 30tusen By zykotec at 2011-08-03
  5. En av de raskeste bilene jeg har eid på vintern, og ikke så ille når vanosen slår inn på tørt føre. Den ekstra vekta taper man kanskje litt på i aks, men til gjengjeld spinner man jo ikke Ligger rundt litern på blanda kjøring, så er ikke en Prius akkurat. på vintern oppfører den seg som en bakhjulstrekker med 'ekstra' grep, så ingen grunn til å endre på drivkrafta. (får ut hekken om du vil, men går fortsatt forover )
  6. Takker for tilbudet, men vel helst ikke ha sånn klemme greie.
  7. Ikke for å mase, men... jo egentlig, jeg vil mase
  8. Noen som faktisk vil selge og har rett type ?
  9. bump, sånn i tilfelle
  10. Et raskt søk på Finn.no så finner jeg 4 IS coupeer til; -55.000 -70.000 -42.000 -30.000 Nå skal det sies at jeg ikke synes man burde ta så mye for IS'er, men 2 dørs biler er generelt ettertrakta om de er kjørbare og ikke sundrusta.
×
×
  • Opprett ny...