Gå til innhold

niberlin

Medlem
  • Innholdsteller

    61
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av niberlin

  1. Det tviler jeg på. Har ikke sjekket merket, men kan gjøre det i løpet av morgendagen.
  2. Coilovers er ikke godkjent nei. Er vel eneste som skal være problem på eu. Lyktene gikk i følge forrige eier igjennom sist gang. Ellers en krute god bil. Lite rust, og bortsett fra det som er nevnt tidligere i tråden er den i det hele tatt et røverkjøp. De "feilene" som en kjøper kanskje vil påpeke er: -coilovers -det rusthullet på høyre side ved kanalen. Har snakket med mekaniker om dette, som sier at det er kun kosmetisk. -litt fukt i kupeen -bensinmåleren har ukontakt. Fungerer sporadisk. Har ikke hatt tid til å åpne tanken å feilsøke.
  3. Kan strekke meg til 15 000 + omreg om du kjøper før eu kontroll
  4. Skal på eu i slutten av neste mnd, så om noen vil ha den før den tid må de si ifra!
  5. Hehe. Bilen står her enda. Som dere ser stresser jeg ikke med å få solgt.
  6. Hei! Ser at vinteren nærmer seg, og jeg la vinterdekkene mine igjen i Nord Norge før jeg flyttet sørover. Jeg lurer derfor på om det er noen her som kanskje har et sett til overs? Har en e36 Alt av interesse. Hvordan felgene ser ut bryr jeg meg ikke om, bare dekkene er okay. Kunne omså tenkt meg å kjøpe kun dekk på 16 tommer.
  7. Her er endelig nye bilder. Legg merke til at den rusten jeg har tatt bilde av er eneste jeg har funnet.
  8. Her er et bilde før jeg kjørte 300 mil på bilen. Helt uten problemer. Skal ta litt nye bilder og lage en ny annonse, så snart det slutter å regne her på det glade vestland.
  9. Har absolutt ikke hast med å selge den. Har sagt at jeg er åpen for bud, så prisen tror jeg ikke er ille
  10. Trodde disse bilene ble solgt fort jeg.
  11. Pris senkes til 29 000/bud da bremseklossene burde vært byttet og bensinmåleren er litt rar.
  12. Selvfølgelig villig til å diskutere pris.
  13. Ikke så veldig mye respons for tiden..
  14. autodb http://bil.autodb.no/autodb/search.wa2?_cmd=results;AdItemId=1357328;Limit=20;ListOrder=amsAdItems.PayTime%20DESC;Offset=0;Status=Active;Type=hmaAuto;xBrand_Multiple=1100044;xModel_Multiple=1235025
  15. Hei! Vurderer å selge min touring for tiden, da det hadde vært greit med en mindre bybil å pendle til og fra skolen med. E36 318 i 1997 modell 280 000km Har nettopp kjørt bilen 250 mil, og den fungerte utmerket hele veien. Bilen har fått en rekke oppgraderinger fra en 98 delebil jeg hadde stående. Dette inkluderer; -Nytt panser -Ny bakluke -Nye speil -Ny girkasse med 150 000 km -Nye skinnseter -Nytt 3-eiket ratt -Div andre interiørdeler I tillegg er det gjort fullstendig service på bilen i forbindelse med girkassebytte -Ny olje på motor -Ny bremsevæske -Ny olje på girkasse -Ny olje på diff -Byttet kjølevæske -Helt nye sommerdekk -Skikkelig interiørvask Det er litt rust på bilen, men ingenting farlig. Det eneste er et lite hull i en kanal og på bunnen av dører. Jeg har snakket med verksted, og de sier det er rent kosmetisk. Under er bilen helt fin. Bilen er sprek og tight å kjøre, og er ingen feil med. Jeg gikk over bilen før jeg flyttet sørover, da jeg var avhengig av at bilen måtte fungere slik den skal. Noe den selvfølgelig gjorde. Står coilovers på bilen, og er for tiden i posisjon skamlav. Dette kan selvsagt justeres. Andre ting -Det står et greit anlegg i bilen, som kan følge med. -Xenon i kjørelys og 100w i langlys. -Montert ekstra 12v uttak i hanskerom -Takboks Er nok litt småplukk på bilen for å få den helt fin kosmetisk, men fungerer 100% motormessig. Bruker ikke olje, og tikker ikke. Kjørte bilen helt ned på 110 mil på en tank på de svenske motorveier, noe som tilsier 0.55-0.6liter per mil. Bykjøring er så klart noe mer. Ta kontakt, enten her eller på 95 25 85 10 Bor i Haugesund
  16. Prøvde å plugge ut lmm idag, og da fungerte bilen "normalt". Har ny lmm liggende, så skal prøve med den i morgen. Regner med det løser seg da.
  17. nok en gang : )
  18. bump!
  19. Noen?
  20. Hehe! Ja, det glemte jeg helt. e36 318i m43? Med getrag 250 kasse
×
×
  • Opprett ny...