E30 325 Coupe ønskes kjøpt.
Har greit budsjett, og er åpen for forslag!
Bilen må være godkjent for veikjøring, EU ok en stund til er et must, ubet. årsavgift kan diskuteres!
_____________________________________________________________________________________________________
Har også en Opel Vectra 1998 1.6 16v (101hk) jeg kan bytte bort.
Denne er det gjort noen småting med:
[*:2u1bzqpz]Simons 2.5" cat-back effektanlegg [*:2u1bzqpz]Billig konfilter [*:2u1bzqpz]17" MOMO Alu felger. (Se bilde) [*:2u1bzqpz]MOMO pedalsett [*:2u1bzqpz]Hvitlakkerte dashborddetaljer. [*:2u1bzqpz]Bygget 6x9" hattehylleholder for høyttalere for og slippe og skjære i metallet mellom hattehylle og bagasjerommet. (Boret bare hull til festene, så disse syntes ikke når man tar det ut igjen)
Har også et noget dårlig opplagt anlegg i bilen, men dette fjerner jeg før en eventuell handel.
Bilen har gått 182 000 og går som ei klokke. Har gått igjennom samtlige EU godkjenninger med null feil(Sist i Mai i fjor), og har ikke hatt store problemer med den.
I fjor sommer lakkerte jeg panseret og sidene under dørlistene pga steinsprutskader, så dette er nå fint.
Det er litt stygt i hjulbuene bak grunnet et lite uhell med feil dekkdim og stresset hverdag, som førte til at de rett og slett ble ufrivillig valsa. Dette ble tectylbehandlet for og motvirke rust, men et par flekker har det blitt siden da.
Annet enn det er det en bitteliten rustflekk helt nederst på bagasjelokket som ødelegger moroa bittelitt, samt at airbag i setet på sjåførsiden utløste seg selv under kjøring (Ja, vanlig kjøring). Snakket med Opel og de var ikke interreserte i og hjelpe noe med den, så den har det ikke blitt gjort noe med. Denne kan jo evnt. skjæres løs så man får lukket dekselet og det ikke syntes.
Hvis noen skulle ville ha bare bilen setter jeg foreløping pris til 40 000,- og bilder kan legges ut etter ønske!
Kontakt meg gjerne på 45 27 53 68 begin_of_the_skype_highlighting 45 27 53 68 end_of_the_skype_highlighting (Vær snill og drøy den til utpå dagen, jeg jobber natt!)
Beklager dårlig kvalitet..