Gå til innhold

MKR1992

Medlem
  • Innholdsteller

    30
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om MKR1992

  • Bursdag 01/12/1992

Contact Methods

  • MSN
    martin_rokkones@hotmail.com

Profile Information

  • Interesser:
    Tiller,Trondheim

MKR1992's Achievements

  1. Noen som ha hele rattlåsen da?
  2. Noen som har opplevd at "staget" mellom selve tenningslåsen og el-delen av tenningslåsen har gått av? Gjorde det i helga til meg, var plutselig ingen motstand når jeg vred om nøkkelen å fikk ikke start. Har fått staget ut av rattlåsen, men de solgte ikke enkeltdel på Gs. noen som har å selge? Får av en eller annen grunn ikke til å legge opp bilde
  3. kan det være at termostaten stenger mon tro?
  4. Hei har nettopp skiftet pakning på oljefilterhuset, og når jeg hadde montert opp igjen alt å fylt på ny olje så kommer ikke olja forbi filterhuset, og det er olje oppe i filterkoppen. da jeg startet motoren så kom det en "freselyd" fra filterhuset. så rant det olje ut fra baksiden, ut av en "knapp" (kansje en trykkbryter?). Motoren det gjelder er en m50b20 Noen som vet hva problemet er? Takker for alle svar!!
  5. er de baklyktene med klare glass solgt?
  6. er effektanlegge til 320i?
  7. solgt for 550!
  8. Halla! Selger et sett med angeleyes-lykter til høystbydende over 0,- ps: kjøper betaler frakt! (er ikke lyktene på bilde, men like)
  9. har du katalysatordelen av eksosanlegget til 320i?
  10. Har to oransje bokser i motorommet på min 320i e36, en foran hvert dempertårn. Hva er de for?
  11. har du fremdeles de baklyktene med soting?
  12. Supert! da blir det nok filter på meg! ;D
  13. er det bare å henge den en annen plass da? eller må den "innfelles" i røret før lmm?
  14. Fordel og sette på varmeskjold eller?
×
×
  • Opprett ny...