Gå til innhold

FKAutoparts

Medlem
  • Innholdsteller

    4
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

FKAutoparts's Achievements

  1. Aha. Takker for svar. Har funnet ett par M42B18 så tror nok jeg kommer til og gå for denne. Siden dette virker som enkleste mulighet Må jeg ha med hjernen eller går det med den jeg har?
  2. Aha. Er veldig ny på dette med BMW. Den motoren som sitter i er M43B18 Har bare sett på en IS motor men hvis det er en som er enklere enn den andre så er jeg åpen
  3. Er nye her og har prøvd å søke men fant ikke ut helt dette. Er helt ny på BMW fronten og har nå fått inn ett lite prosjekt. Det er en E36 318 cab. Denne står motoren dønn på. veit ikke helt hva som gjør dette enda men hadde ikke tenkt og legge for mye tid og penger i den motoren. Ser at det kan være problemer med godkjenning og slikt ved å montere 6`er i denne. Så det jeg lurer på er det noen som vet om det er bare og sette inn en komplett IS motor eller er må det byttes ledningsnett også? og må bytte ledningsnett inn i bil i tilfelle? Håper det er noen som vet noe der ut
  4. Er ganske ny på BMW siden og har vært mest borti vw audi. Men skal ha på hjul på en E36 cab. Noen som har testet 9,5" med Et 25? Hvordan er dette mot coilovers. Er det plass?
×
×
  • Opprett ny...