Gå til innhold

olepeder

Medlem
  • Innholdsteller

    3
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

olepeder's Achievements

  1. Dersom forstolene passer så er jo forsåvidt det uinteressant da verken bakseter eller sidepaneler vil passe andre modeller. Det er heller ikke plug and play for montering av komfortseter i en slik bil som dette og jeg anser det derfor som et relativt begrenset marked for et slikt interiør. Det er ikke mange som bygger om en E70 X5 som dette - hvertfall ikke i Norge. Jeg vil tro du kan få maks 8000kr... dersom du er heldig.. Det er plug and play og montere stolene så fremt det er elektriske stoler der fra før. Det er nok et temmelig lite marked, men jeg trenger bare en kjøper Uansett blir det for tåpelig å lage garasjestoler/sofa av dem, de er bare for bra. Takk for innspill
  2. Takk for tilbakemelding. Om stolene passer andre biler klarer jeg dessverre ikke å finne ut, har prøvd via ETK hos GS-bildeler uten å bli klokere.
  3. Jeg hadde kjøpt nye seter og dørsider for å skifte på min brors X5. Selvfølgelig ble denne stjålet.. Nå har jeg dette liggende som forøvrig er til en 7-seter. Disse er i svart skinn og er fra en bil som er gått 10 000 km. Strøkne komfortsstoler. Er det noen som vet om det er et marked for dette og evt hva som er en naturlig pris?
×
×
  • Opprett ny...