Gå til innhold

Stian*

Medlem
  • Innholdsteller

    7
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Stian*

  • Bursdag 05/11/1991

Stian*'s Achievements

  1. den søknaden, og gjerne svaret er det flere som vil se;)
  2. er sikkert de traversforingen, ingen som har mål på dem sånn btw? tenkte og lage i alu eller nylon:p
  3. Er en 90model så er m40 motor i den. men noen som veit åssen det er med bremser/understel på 316 kontra 318is i e30?
  4. motoren skal vist stamme ifra e36 etter det jeg har blitt fortalt, men er det noen måte jeg kan undersøke det på? tegn på motor eller ecu etc.
  5. Hei. som topic, jeg skal bygge om til is i e30'n og bare lurer før jeg begynner om jeg må bytte ledningsnettet? sitter m40b16 i nå. men kammen begynner å bli greit rund:p
  6. send pm eller sms 91875273 vis det er noe
  7. Selger unna noen hjul jeg har liggende veit fint lite om felga egentlig, men har da bilde av hvordan dem ser ut, på 14" står det "MAHLE BBS" innstemplet. sitter piggdekk på 14" og utslitte på 15"
×
×
  • Opprett ny...