Gå til innhold

SindreR

Medlem
  • Innholdsteller

    104
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om SindreR

  • Bursdag 01/29/1993

Profile Information

  • Interesser:
    Hordaland

SindreR's Achievements

  1. PM sendt
  2. Solgt
  3. bump
  4. Trenger senterdeksler til et sett oz futura. senterdekslene er 158mm i diameter. har to stk merket m283, så trenger to slike til, eventuelt 4 stk av annen type OZ senter. Noen som har noe sånt liggende? eventuelt vet hvor man kan få tak i.
  5. Tannstang kjøpt!
  6. Ønsker å kjøpe en servo tannstang fra e30/e36/z3. Den må være fri for lekkasjer. Om noen har liggende vil jeg gjerne ha en PM I nærheten av Bergen er foretrukket ved mindre den kan sendes fortløpende.
  7. Ikke helt det jeg er på jakt etter dessverre
  8. selger et sett borbet B 16" felger i 7,5 og 9" bredde. 4x100 boltsirkel dekkene som står på er 195/40 og 205/40. bakdekkene er slitt, fordekkene er grei. litt små sår rundt om på kantene, se bilder selges kr 6000
  9. Har et sett i 16" 4x100. Mener de er 8 og 9 brei om jeg ikke tar feil send en pm om du er interessert
  10. På slutten av en lang biltur begynte temperaturen på vannet å stige veldig fort. Når jeg åpnet ekspansjonstanken sprutet det ut myye vann. Fikk bilen tauet, og fant seinere ut at dynamo og vannpumpe reimen ikke gikk rundt og at den var svidd på et sted på reimen. Byttet reim, og fylte på ny kjølevæske. Prøvde å lufte i flere timer med alle mulige triks, men får ikke gjort det uten at temperaturen plutselig stiger veldig fort og jeg må slå av motoren. Om tempen går opp bygger det seg trykk opp og det pøser vann ut av ekspansjonstanken. Vannet i tanken er kaldt, og det er ikke vann i flere av slangene. Tenkte at jeg bare måtte prøve å lufte mer, men nå tok jeg av en slange på termostaten og ser at vannet som renner ut derfra er litt olje i. Det er ikke vann i oljen. Hva kan trykket komme av. Og er toppen muligens gåen?
  11. Må få tak i en vannpumpe til e30 fort som fy. Bilen står på rygge flystasjon i Østfold og må opp å gå! Om du kan sende en sms til 45254495 er det supert. Om ikke duger også PM
  12. Har en motor mer knekt vippearm, Men sikkert noe deler som kan brukes. Står i Fana, Bergen om noen vil ha den
  13. som tittel, trenger en 325 mellomaksling fortest mulig. holder til i bergen. send pm
  14. Har en m20b20 stående med kasse. Knekt vippearm, men sikkert greit for en som trenger en delemotor. I tillegg har jeg ledningsnettet og hjerne til den. Alt kommer fra en 89' e30 cab. Holder til i Fana, Bergen. Gi bud
×
×
  • Opprett ny...