Gå til innhold

Lereng

Medlem
  • Innholdsteller

    4
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Lereng

  • Bursdag 02/21/1993

Profile Information

  • Interesser:
    Søndre Land!

Lereng's Achievements

  1. Lereng

    m10b18 turbo!

    meinte trykkvakter xD
  2. Lereng

    m10b18 turbo!

    Når du da sier kontroll på tenning, vil det å justere/forskyve originaltenning gå ann? eller må det til med no elektronikk her? på bensinsida, jeg så et innlegg på skogenracing.com der en hadde tatt utgangspunkt i to trykkbrytere fra saab, og 4 stk tillegsdyser. den første slo inn etter 0,3 bar, de to andre etter 0,7, og den siste etter ca 1 bar. og han hadde kjørt på rundt 1,3 i trykk. hva tenning angikk der, har jeg ikke peilig på hva han gjorde med. så lurer egentli bare på, hva må til for å ha rundt 160 - 170 hester som ikke gir opp etter ei uke? takk for svar alle sammen ble LITT klokere hvertfall!
  3. Lereng

    m10b18 turbo!

    bump, ingen som kan gi en DETALJER forklaring? haster litt, for jeg og en kompis skar snart sette i gang før snøen kommer! hadde vært kjekt med litt info
  4. Lereng

    m10b18 turbo!

    Godagen alle bimmerfrelste godtfolk! Ny på forumet her, og er ute etter noen kloke ord! så går rett på sak egentlig.. Fikk tak i en turbo, intercooler, bensintrykksregulator, litt div rør og en manifoil fra en saab 9000. Tanken slo meg raskt at det blir et prosjekt i garaget i vinter! så derfor lurer jeg på om det er noen der ute som har lada m10 motora før? tenkte ikke noe slikt kjempe rått, men max en bar? bare så det går litt bedre enn det den daffe m10'n fra før er... kom med inspill og ideer! mottas med et stort takk!
×
×
  • Opprett ny...