Gå til innhold

Oda

Medlem
  • Innholdsteller

    30
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Oda's Achievements

  1. Kan legge til noken feil: begynder og stige på tempraturen etter ei stond på tomgang, Tatt karbondioksid test i kjøle vatnet so garantert ikkje toppakninga eller toppen. nødblinklyset slår sei på av og til, mest når det er fuktig i været. skiftet nivåregulering bake for to år sida men ikkje sletta feilkode på dei men dei fungera fint fordi BBS felger på sommar og ellers en hærli køyremaskin.
  2. hei. bilen begynner og stige på tempraturen etter 4-5 min på tomgang når man køyrer er alt normalt. har skiftet termostat. er ikkje toppakninga! har tatt karbondioksid test på kjølevatnet so det er heilt sikkert:) Noken tips?
  3. Hei legger ut bilen til svigerfaren min. Bilen har vert representasjons bil til ABB og den bærer preg av godt vedlikehold. Den har alltid stått i garasje og er så og si rustfri. berre hadd eldre eigara av bilen så den er aldri vorte "ungdomkøyrt". Den er nylig eu-godkjent fram til mars 2014. Litt om bilen: "213000km 4*el vinduer nivåregulering (skiftet for 2 år siden) automat gir grått skinn heilårsdekk ( Ikkje vinterkøyrd) Er 735IL så den er meget sjelden. Prisantydning 65000Kr. Årsavgifta er betalt. Kontakt selger på: 90840136
  4. Hei lurer på om noken er intrisert i bytte bil, er intrisert i pickup/kassebil alt av interesse! Bilde kan mail ast;) bilen er plommeraud meget fin i lakken tysk importer i 1996 derifrå en eigar på 70 år som har hatt den. 99% rustfri! Skal på eugodkjenning snart men d kan ordnast før bytte nye continental dekk til 5000kr gått 2000km. Pm eller kontakt på tlf 47759788 viss interesse;)
  5. Det var kamsensor som var gåen, kjøpte en uorginal og den gjekk fortsatt som før og so kjøpte ej en orginal og då gjekk den heilt normalt:)
  6. Kor du helse til?
  7. luktet vondt av eksosen når ej køyrte hardt, kjente ikkje noke forskjell på lufttrykket i eksosen... bruker ikkje meir enn ca 1 liter på mila heller sjøl om den går veldi dårli. noken som he vore borti ditte?
  8. Byr 6000kr uten bakdekk vist du kan sende:)
  9. Byr 5000kr:)
  10. Hvilken bil har dei stått på?
  11. jau, men den drege "greit mylla 3500-5000omdr" og motoren rykke på lavt turtall 1500omdr. so vekje om d kan være tett eksos skulle no tru den tapte mykje effekt der den trenge meir eksos utblåsing...
  12. Nei, men den gårno normalt når den.er kalde so kan d være d då? sjekket pluggene, lmm,lambdaen,plugger,coiler,tps og toppakninga... So er litt rådvill har også skifta bensin filter, har bestilt sensoren til vanntemperaturen til hjerna no for og utelukke d:)
  13. Har du sjekka om der er strøm til hjerna? Sjekk om der er strøm på pin 41/42 har med tenninga og gjere om ej ikkje huska feil:)
×
×
  • Opprett ny...