Gå til innhold

chovland

Medlem
  • Innholdsteller

    5
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

chovland's Achievements

  1. Hei. Jeg har en 330xd e46 med webasto. Til denne har jeg en fjernkontroll, men jeg har ikke mulighet for å stille den inn på tid. Jeg har sett at det er noen som har "Aux. Heater" som et valg i navigasjonen (MK4), hvordan kan jeg få dette på min bil?
  2. Hei igjen. Er det noen som har funnet en DIY/GDS link til hvordan man finner disse bruddene?
  3. Takk skal du ha for god hjelp!
  4. Takk skal du ha. Som du har fått med deg, så er jeg blodfersk her, så hvordan går man frem for å finne slike tråder, og vet du om det finnes noen DIY på dette?
  5. Hei. Jeg lurer på om det er noen som har tips til hva jeg kan gjøre... Jeg har en e46 330xd touring. Problemet mitt er at hverken skiltlysene, varmetrådene eller åpning av vinduet på bakruten virker. Det kan jo sikkert høres ut som om det er et ledningsbrudd ett eller annet sted, men hvor? Hvordan går jeg frem for å finne/feilsøke på problemet? Noen som har noen triks?
×
×
  • Opprett ny...