Gå til innhold

tommyb

Medlem
  • Innholdsteller

    9
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av tommyb

  1. Noen som veit evnt en ca pris på og lakere og nedpusing av en E39, enten i samme farge som den er i nå, som er blå, eller i svart? Kanskje noen som kan gjøre det svart? Bilen har litt rust men bare overflate, ingen bulker utenom sideskjørte, men kjøper nye.
  2. Har prøvd opperbakker noen ganger nå... Men samme greiene helle tiden... Går det Ann å ta noen tryk test på kjølesystem for å være helt sikker på at det er tett?
  3. Ingen?
  4. Pris og km?
  5. Har bytta Radiator, vannpumpe, termost, pluss hus var hul i Radiator.. Mener jeg har fått lufte bilen bra, kommer bare vann ut av lufteskruen.... Men er litt dårligere varme i varmeanleget når den står på tomgang en kjører, luft i enda? Men greia er jeg kan kjøre ca 2 timer før den begynner å gå varm, og da er det ganske bra trykk i kjølesystem, skurk opp lufte skrue. På termostat huset, og da kommer det masse lufte ut, nå luft er ute fyller jeg på ca en halv dl, så kan jeg kjøre noen timer igjen ca 150km så er det på igjen... Øvre Radiator slange fra tank til termostat hus er varm men den nedre fra Radiator til termostatt er kald, blir varm når den får det lille vannet, etter litt kjøring.... Noen forslag til hva som kan være feil?
  6. Takk:) ingen fra e36 som passer over da?
  7. er det noen ander bmw raditator som passer til e39 mb52b20 96 med ekspansjons tank?
  8. er den helt lik med tank og det helle?
  9. er det noen som en en radiator med Ekspansjonstank som er tett og helt? haster:)
×
×
  • Opprett ny...