Gå til innhold

Stein-Andre

Medlem
  • Innholdsteller

    25
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Stein-Andre

  • Bursdag 06/04/1993

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Verdal
  • Interesser:
    Bmw!
  • Kjøretøy
    320D E46

Stein-Andre's Achievements

  1. Litt interiør fra E46n å fikk nye msport pengboka idag
  2. Bilde av gårsplassen hjemme hos far igår ganske tysk preg bakerst står en 300 tdt 4matic så kommer en a6 3.0 tdi 2007 mod med alt av ustyr i (akkurat henta rett fra skandicshine) så står det en SL 500 2000 mod. Så min 320 d
  3. Oki må jeg vel prøve å sette på.. har go klaring nå så bygger vell ikke så mye mer håper jeg
  4. Hallo, jeg tenker på justerbart til min e46 stasjonsvogn.. ser på supersport justerbart får jeg på dette uten spacere ? Noen som vet?
  5. det kommer noen bilder må mixe litt med navet skal du se de blir greit
  6. øhm 35 fram å 42 bak kansje... jepp bli bestilt justerbart..
  7. Takker er de nye gs felga ja 19x8.5 og 9.5 med 225 og 255 dekk... men skal senke fram og stive av bilen litt subber bak hvis jeg har med folk.
  8. Takk har 6000 k led med med motstander, i grøft pga har 6000 k ringer også... Jeg bruker http://bimmers.no/topic/739835-min-store-led-p%C3%A6re-tr%C3%A5d/ der står alt du trenger å vite
  9. Heisann, Da har det skjedd litt på bil fronten igjen etter litt borteverende... Begynte dette året med litt polering Så ble det byttet til led i skilt lys bak før/etter Så ble det nye skilt i plastikk i stede for de gamle (pga skrapte av oblater ble ikke så pent.) Nye felger og fikk i list for å bytte ut skiltet fram. Så nå starta vi påska med å vaske litt bil utvendig og invendig ! Men ble litt subbing bak dekk mot innerskjerm så skal bestille meg justerbart senkesett så blir litt stivere og for å jekke den ned litt fram.
  10. Takk [emoji2]Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Takker kommer snart.. Blir polering til helga å da skal jeg polere lister invendig også siden de er lakkert også [emoji106][emoji6] da kommer det bilder [emoji2]Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Heisann Takk har lyst til å prøve det men er usikker på hvordan man får til å ha usa blink uten at jeg får feilkode i displayet? er ikke så interisert i å ha det.... Også blir d insatt Led skiltlys bak også denne uken som kommer..
  13. Søndagsbesøk til foreldra me nyvaska bil [emoji6] måtte ut å knipse litt Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Opprett ny...