Gå til innhold

IvarM

Medlem
  • Innholdsteller

    35
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

IvarM's Achievements

  1. Noe interesse for felger som har stått på en E39 ? https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=73890256
  2. IvarM

    Ledbar

    Om man definerer det som arbeidslys jo
  3. IvarM

    Ledbar

    Selger noen ekstremt kraftige ledbarer. 200,- i rabatt om dere gir meg beskjed om at dere fant den via forumet her. https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=91207151&fks=91207151
  4. Okei, Men av nyskjerrighet, kan en defekt vifte gjøre at motstanden går istykker da?
  5. Har tidligere hatt problem med at aircondition ikke virker ( altså at vifta ikke starter ), da hjalp det og bytte motstanden, dette gjorde jeg for ca 1 år siden tenker jeg, og det holdt da 7-8 mnd kanskje så sluttet den og virke igjen, kjøpte da en ny motstand,(original), og etter kun 1-3 uker sluttet den også og virke, fikk byttet motstanden der jeg kjøpte den og kun et par uker etter at den nye var montert så sluttet den og virke også. ( har også prøvd et par andre også slik at jeg kan helt utelukke at det er en dårlig/defekt motstand som er satt inn) Fikk et tips om og sjekke selve vifta om den gikk tregt rundt men den gikk godt rundt. Så har noen noe ide om hva som kan gjøre at motstadnen går istykker hele tiden? (vel og mærke er at den stort sett fungerer på maks, men er ganske irriterende og høre på den driver og blåse full storm opp i frontruta...)
  6. Selger en ny Rieger frontfanger fra gs bildeler, som passer til E39. Kjøpte den fra gs som "Ny" men det er noen riper i den, ingen hakk eller merker, kun riper. U-Lakkert! 1700,- ? Ring for Info. 97636159 Ivar
  7. Ahh, da var det koblet opp og funker helt perfekt! Takker for svar
  8. Da kan det se ut som om det begynner og ligne noe men skjønner ikke helt hva du mener med " signal fra parklys"? Denne er fortsatt litt uklar for meg. Hvilken kabel denne skal kobles inn på? Er det eksisterende + kabel som går til angel eyes fra før av som skal på 85?
  9. Er du helt sikker på at dette stemmer helt? 30 til angeleyes og 95 til parklys? Er noe som skurrer med det i mitt hode?
  10. Da gleder jeg meg til og få lyktene og få koblet opp dette. Takker for svar
  11. Hei, har bestilt meg nye org hella lykter med angel eyes og har lyst til og ordne til sånn at når man låser opp bilen så slår selve angel eyes ringene seg på akkuratt som interiør lyset. Noen som har gjort dette før og har noen tips til hvor jeg kan hente strøm fra. Tenkte på om jeg bare kan koble til en + kabel fra selve interiørlyset og rett på lyktene men da vil jeg vel få det problemet at interiørlyset står på hele tiden. Må jeg kanskje bruke et rele hvor jeg tar en kabel fra interiørlyset og inn på plussen på styringa til releet? Eller om noen har noen helt andre forslag Ivar!
  12. Hei, ønsker og kjøpe takstativ som passer til en E39 Sedan, 2000mod. Trenger ikke og være originale,bare dem passer. Ivar
  13. Kunne du sendt et bilde av dem ww2 ? Beklager sent svar!
  14. Hvor mye skal du ha for de da? Kan du eventuelt sende?
  15. Ønsker og kjøpe dørlister "m5 look" ( helt sorte) til alle fire dørene (sedan) pluss de to korte på framskjermen også
×
×
  • Opprett ny...