Gå til innhold

Aurstad92

Medlem
  • Innholdsteller

    11
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Aurstad92's Achievements

  1. Byr 3000 + frakt vis du sender:)
  2. gir bud på 4000:)
  3. Dieselpumpe til e34, elektrisk.. Den framme:-) Ca pris? Og veit du om den fungerer skikkeli?
  4. Har en bmw e34 525 tds som ladder nesten oppimot 18 volt.. Noen som har peiling på hvorfor??
  5. Har du et bilde av førerdøra?
  6. Hei, har en 525 tds som stopper ved belastning på tomgang, dvs setter den i drive, revers, vrir på rattet, setter på lys, musikk, vindu, ALT:) men er aldri noe problem så lenge det er turtall på motoren, tomgangen er heller ikke noe særli lav.. rundt 700 omdreininger.. Noen tips please?
  7. Er ikke vann i oljen, bilen ryker ikke noe blått heller så, har søkt en del.. Men de fleste kommer fram til at det er en av de 3 tingene jeg allerede har byttet.. Men kan dette ha noe med den vannventilen å gjør eller? Takk for velkomsten:-)
  8. Hei, har som sagt en e39 520.. Den driver å koker, har byttet vasspumpe, termostat og radiator og den koker enda, det som skjer er at starter den opp.. Lar den stå å gå til driftsstemperatur, da er det null varme i varmeapparat, men vis jeg begynder å kjøre, kommer det varme, men kjører i 3-4 minutt så koker den.. Samme uansett.. Den koker aldri mens man holder på å lufte, vis den står veldig lenge på tomgang kan den koke... De har skjedd.. Og har luftet skikkelig, men kan gjerne ta imot tips om å lufte skikkeli! Noen som har tips? Jeg er tom for ideer:p Edit: tror jeg har luftet skikkeli!
×
×
  • Opprett ny...