Gå til innhold

740Leinan

Medlem
  • Innholdsteller

    24
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

740Leinan's Achievements

  1. hvordan blir den å fungere med girkasse som hører til b25?
  2. så det er en enkel operasjon med andre ord?
  3. Er m52b28 komplett, bare å sette toppen på å jekke motoren inn? Har du alt jeg trenger for å sette den i en 323?
  4. Vurderer å sette 2.8 i min 323, er dette en plug And Play operasjon? Evt hva må byttes bortsett fra komplett motor og styreenhet ? Noen som har en m50/m52b28 å selge meg?
  5. Tenkte å montere det innsuget å fjerne katalysator evt ny eksos hele veien. Tar gjerne mot tips!
  6. Er glasset slitt på lykter uten gule linser?
  7. Kan jeg bruke senkesettet på 1996 323?
  8. hvor mye henter man på å bytte innsuget?
  9. Interessert i interiør. Bor i Trondheim. Kan det sendes?
  10. Har hørt at man kan montere 325 innsuget på både 323 og 328 som har det "lille" innsuget. Stemmer ikke dette da?
  11. Lure på om noen vet om jeg trenger ett helt "kit" ved å bytte fra orginal innsuget på 323 til det store innsuget eller kan jeg bytte bare innsuget?hørt snakk om at man trenger ett helt kit derfor spør jeg. Noen som vet hvor mye effekt økning dette vil gi ? kom gjerne med tips om enkle grep for å få litt mere utav denne 323'en.
  12. Lure på om noen vet om jeg trenger ett helt "kit" ved å bytte fra orginal innsuget på 323 til det store innsuget eller kan jeg bytte bare innsuget?hørt snakk om at man trenger ett helt kit derfor spør jeg. Noen som vet hvor mye effekt økning dette vil gi ? kom gjerne med tips om enkle grep for å få litt mere utav denne 323'en.
×
×
  • Opprett ny...