Gå til innhold

M-ern

Medlem
  • Innholdsteller

    10
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

M-ern's Achievements

  1. Hva er dette?! Selv om jeg ikke har lest meg frem til hver minste detalj på en BMW, og kan inn og ut på en slik fantastisk maskin så trenge ikke det å bety at jeg troller.... Dette er ikke annet en person angrep av værste sort. Og viss det er slik majoriteten på dette forumet er så får jeg begynne å se etter et mer seriøst og imøtekommende forum! M-ern ut...
  2. 2 x 18" da?
  3. Tusen takk for denne oppvekeren, trengte den Da er vi tilbake til lambo-doors(just gotta love em). Og fra nå av driter vi i vektfordelingen karer Now Im all about the show, who cares about go?! Hva er de beste henglsene ol.? PS: Og vil en 18" sub gi nok punch?
  4. Har vert inne på tanken, men kos med ett prosjekt da Har en kompiss som jobber på ett autorisert merke verksted, å regner med at hann ikke har noe i mot noen sene kvelder i garasjen for å hjelpe meg med ett eventuellt prosjekt, da jeg ikke er så fingernem selv (enda).
  5. Det jeg ønsker meg er det best fra alle verdner, uten å inngå for mange kompromiss Ellers takk for et godt og utfyllende svar, og jeg ble overhode ikke fornærmet
  6. Ls44mm: Bilen er en 99 modell 320. Men har vert inne på tanken om å sette i en 4 sylindret motor for å få bedre ballanse. Har en 1.8 liter på hånd, er usikker på om det er fra en is eller en vanlig 318. Stor forskjell på disse motorene? Har forstått det slik at is'en er en del sprekere? Vil det fortsatt vere nødvendig å flytte torpedoveggen? Sportseksos hørtes for dyrt ut.. Bedre å bygge sidepipes(ekstremt lett og uten katalysator selvfølgelig, siden dette utgjør en vesentlig forskjell ang effekt)? Og er det noen ekstremt lette dekk som kan anbefales?
  7. JO JO JO!!!!
  8. Hmmmmm..... Tror kanskje jeg legger lambo-dørene på is(for nå). Noen som har andre tips til estetiske mods som ikke ødelegger vektfordelingen/kjøreegenskapene?
  9. Er ikke interesert i noen moral preken om "lambo-deler" på BMW. Noen andre som har komentarer?
  10. Hei, ny her, hyggelig alle sammen Har et lite "teknisk" spr ang lambo-dører på en e36. Lurer på om noen her har erfaring med dette? Da henglsemekanismen er meget tung og kanskje vil ødelegge den perfekte vektfordeligen på fram og bakaksling som vi BMW sjåfører er bortskjemde med. Ellers noen andre pros n cons(+/-) jeg bør ta med i betrakningen.
×
×
  • Opprett ny...