Gå til innhold

dagrein

Medlem
  • Innholdsteller

    3
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av dagrein

  1. Ser ut til at feilen ligger i lysmodulen. Får ikke strøm på ledningen som går ut fra modulen og frem til lykta. Skal prøve å kjøre diagnose og reprogrammering av modulen. Hjelper ikke det så er det vel ikke annet å gjøre enn å kjøpe ny modul
  2. Hei. Jeg har målt i pærekontakten og det er ikke strøm der. Målte også i kontakten som går inn bak på lykta og fant strøm i en pol der, men siden det var helt umulig å skille ledningene som går fra denne kontakten inni lykta fra hverandre så er jeg ikke sikker på om det er den polen som gir lys til engleøynene. Ledningen inni lykta som går til engeløynene er helgrå. Er ingen helgrå ledninger på kontakten som går inn bakpå lykta??
  3. Hei Jeg har nettopp kjøpt meg en 2006 E60 og er storfornøyd med den. Men jeg har et problem. Angeleyes'ene virker ikke på høyre side. Har byttet pære men fremdeles ikke lys i dem. Er det noen her som har vært borti dette? Er vel ikke noen egen sikring for denne såvidt jeg kan finne ut. Kan det være et ledningsbrudd mon tro? Er det noe sted at ledningen ligger utsatt til?
×
×
  • Opprett ny...