Gå til innhold

Bimmerson325

Medlem
  • Innholdsteller

    38
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Bimmerson325's Achievements

  1. Hei. Lurer på om noen har spacere liggendes til en e46. Og kunne målt utvendig diameter på disse. Eller noen som evt. vet dette. Hadde vert veldig fint. Ikke nav diam... største total diam på spacer.
  2. gi en lyd om du kan lakkere mtech fanger fremme e36. 93053243 bergensområdet
  3. noen som har blink fremme e36 coupe hvite?? send en meld på 93053243:)
  4. noen som har i bergensområdet? mld 93053243 trenger også hvit blink høyre forann.
  5. hei. har du bærearm høyre side og hvit blink høyre side??
  6. hei. skal lakkere en framskjerm på en bmw e36 coupe. noen som har peiling på noen som kan lakkere dette uten kvittering? som er dyktig gi en tilbakemelding på pm eller her om noen er hjelpelig farge : diamantshwatch metallic. 181/9
  7. Akkurat liks som på ditt prosjekt dønn lik bil å kjørecompeuter osv
  8. Takker for nyttige svar folkens! Ja har ikke hatt skilt så bare bøitt småturer. Men hentet meg skilt på mandag. Og tørket vekk kondensen, kjørte en liten tur, så var det komt ett veldig tynt lag på lokket ijenn. Mye mindre!! Så tørket jeg det vekk å kjørt ca 200km nå, og har ikke kommet noe tilbake satser på toppakning er ok da.
  9. Noen som kan noe om dette? Varmeapp blåser bare varmluft, ingen kald. Vert borti detta?
  10. Heihei. kjøpte en bil for en stund siden. den hat stått lenge stille, uten å blitt kjørt. bare hatt småturer fordi det har ikke vert skilt på den. Men så her at det var litt skum/hvitt (vann i oljen) under oljelokket. kan det være kondens eller er toppakning gone? Peilepinnen er fin. var kun litt oppe på lokket. Peiling?
  11. Hei. Jeg tenker å godkjenne senkesett. Har TUV papirer, men disse er på tysk. kan BT begynne med noe protestering på dette? noen som har erfaring? Hva annet må gjøres før man stiller opp på bt? noen nummer jeg bør sjekke på fjærer at stemmer over ens med papirer? Kom med tips Kh
  12. Tror det er bosch! er velle denne typen som sitter på 325i? E36 94mod
  13. Noen som har lambdasone som passer 325i liggende? Enkel vanos.
  14. Prøvde uten filter også, den var lik. Tror jeg setter en fing på lambda.. Fikk tak i en fra 316 igår, får se om denne er lik.
  15. Tror filteret et på tide å bytte. dette er et sportsfilter. da jeg ruser er den helt fin. kan også sette den i gir å slippe clutch, da går den fint også da jeg kjører. men med en gang jeg stopper å setter i fri, på tomgang, begynner den å nesten dø ut, suger etter luft å jobber seg opp ijenn før den detter i bunn ijenn. sånn holder den på...
×
×
  • Opprett ny...