Gå til innhold

stianh

Medlem
  • Innholdsteller

    6
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn:
    Intetkjønn
  • Bosted:
    asker

stianh's Achievements

  1. Vifta som blåser mot frontruta blåser alltid varmt og den følger styrken til resten av anlegget. Noen som hvet hva feilen er?
  2. Jeg har nettopp byttet motor, og nå vill ikke bilen gå ordentlig. Når LMM er koblet til går bilen ganske greit på tomgang, men kveler seg med en gang jeg prøver å kjøre igang. Når jeg kjører uten LMM går den greit, men veldig dårlig på tomgang, hopper opp og ned mellom 400-600 rpm og kveles innimellom. Har tenkt det kanskje er gåen lambdasonde, så skal få tatt en diagnose ettervert. Noen som har har forslag til hva det kan være?
  3. m43b19 motor og girkasse fra en e46 98 modell. Toppen er mest sannsynlig vridd og på girkassa er 5. giret litt dårlig( må holde clutchen inne 1-2 sek før man girer) Bilde kommer på lørdag. Motoren står i sandvika.
  4. Jeg kan gi 3500 for motor og girkasse.
  5. stianh

    m43b19

    Det er b19 jeg trenger desverre.
  6. stianh

    m43b19

    noen som har en motor i nærheten av sandvika/ oslo?
×
×
  • Opprett ny...