Gå til innhold

Perrycb

Medlem
  • Innholdsteller

    10
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Perrycb's Achievements

  1. Da får jeg stole på deg;) har du et nr jeg kan nå deg nå om jeg finner ut i mårra det er radiatoren det lekker av? Og når i mårra er du hjemme?
  2. Så lenge den er 100& tett og ikke noe ødelagt og er til 320 e36 så holder det vettu
  3. Har du noe bilde av radiatoren?
  4. Ok. Kan gi beskjed i mårra jeg noe senk til e36 liggenes da?
  5. Ikke noe lekk i den? Ikke garantert at min har gått, men det finner jeg ut i mårra. Hva tenkte du pris på denne? Har du noe m fanger eller lignende liggene i samme slengen?
  6. Noen som har en radiator til bmw 320 e36 som er hel og fin????? Nærheten av vestfold...
  7. Noen som har en radiator til bmw 320 e36 som er hel og fin????? Nærheten av vestfold...
  8. Jeg kjørte bilen min i stad et lite stykke så hørte jeg en liten klikke lyd og når jeg først stoppa røyk det opp av panseret mitt. Da jeg åpna panseret så hadde det spruta frostveske over alt og så ut som viftereima har begynt å ryke så har ryki av en tynn stripe av denne som har surra seg rundt vifta. Kan den lille stripa med reima slått borti radiatoren eller en slange så det er derfor radiatoren lekker frostveske??
  9. Jeg prøvde sjekke inpresset her, men ble ikke så klok. Normalt står det jo Et, fant ikke noe et her. Det står 47,5P ved siden av 4x108? Åssen farge er fangeren og er den fin?
  10. E36 m frontfanger eller annen styling fanger ønskes kjøpt billig eller kan bytte i 17"tsw felger med 225/45 sommerdekk. 2 splitter nye dekk og 2 som bør byttes.. boltsirkel 4x108..
×
×
  • Opprett ny...