Gå til innhold

preben007

Medlem
  • Innholdsteller

    90
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Trondheim

preben007's Achievements

  1. Gis bort til 30.000!
  2. Bare å komme med bud. Nettopp reparert for store kostnader! Klassisk pen E39!
  3. http://www.autodb.no/bil/search/?xChass ... mId1575660
  4. Går for 40.000 nå. Kom med bud, så blir vi sikkert enig!
  5. Vanskelig å prissette men påkostet langt over 20.000 siste 3 mnd. Så om noen er interessert så er det bare å komme med bud. Litt småplukk gjenstår men alt i alt et godt utsyrt eksemplar der alt elektrisk fungerer.
  6. http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=41603161
  7. Mente toppdekselpakning!
  8. Bmw E-39 520i 2000 mod. Bilen går som sagt ujevnt det første minuttet etter oppstart. (Kald start) Kutter litt i tenning og turtallet går litt opp og ned. Men med en gang det blir litt temp. Så går den strålende! Noen som vet hva det kan være? Akkurat byttet kamakselsensor og veihuvsventilasjon og Innsugsbelg og toppakning. Kan det være veivakselsenor? Hilsen undrende Bmw eier..
  9. Da har vi vel fått bekreftet plassering! samt litt motorhistorie føler meg godt veiledet/villedet! ;p takk for hjelpen..
  10. Så fjerner du plastdeksler under så kommer du til i bakkant av motor? Mye spm men greit å vite før man setter igang!
  11. Ja ser den. Driver å ser meg rundt på nettet etter deler. Krever noe av dette spesial verktøy for å bytte? Kan standard verkstedutstyr bytte dette? Det er jo vanvittige prisforskjeller på deler her. Koed sine deler er de holdbar? tenker ikke at de skal holde i 200k til men at de ikke svikter etter noen få tusen?
  12. Bilen er runda 240. Så det kan vel være det meste der!
  13. Har touring. Må vel bare dra den inn på bmw igjen å høre hva som feiler....
  14. Fikk en oversikt over hva som var feil og da sto det nedre bærekule begge sider. Delenummeret er til foring bakaksel. (Knirkeforing) det var det eneste de fant. Så syns jo det er litt rart at bilen er helt gele og at det skal være så mye mer som plutselig kommer! Eller så har de gjort en jævlig dårlig jobb på verkstedet...
  15. 33326767748 er delenummeret på den foringen som må skiftes. Han skriver nedre bærekule begge sider. Søker du GS på dette så får du opp knirkeforing.
×
×
  • Opprett ny...