Gå til innhold

Colagutten

Medlem
  • Innholdsteller

    21
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Colagutten's Achievements

  1. Florø Vestlandet.
  2. Selger mine rondell 58 felger. Brukt på E34. Dekkene og felgene er i god stand, men de må pussest litt:) Har ikke gjort så mye med de, så skal du få de til og skinne skikkelig igjen er det litt pussing så er de så gode som nye. 225/40ZR Framme og bak. Legge også til at ved hurtig kjøp får du med nesten helt nye nokian vinterdekk, 8 Par lite brukte dekk til under 6 tusen. 5800,- eller HBO; kontakt meg her eller på Jokke@live.no 94843914
  3. Selger mine rondell 58 felger. Dekkene og felgene er i god stand, men de må pussest litt:) Har ikke gjort så mye med de, så skal du få de til og skinne skikkelig igjen er det litt pussing så er de så gode som nye. 225/40ZR Framme og bak. 5800,- eller HBO; kontakt meg her eller på Jokke@live.no 94843914
  4. M5 interiør solgt. Bilen skal vekk før 1600 idag.
  5. Bilen står i florø, sogn og fjordane.
  6. Bilen skal vekk ikveld/imorra tidlig:) siste sjangse, seriøse og raske henvendelser please:)
  7. Bare useriøse henvendelser så langt=)
  8. Interiør: 1,600,- Felger : 5.900.- (Rondell 58 og Nye Nokian vinterdekk) Bil : 5000,- Komplett : 11000,-
  9. Ble godkjent 9 feb i 2011. Så godkjent til april/mai Bilen ble fikset og gjort mye med, kjørt veldig lyte før en personlig feil gjorde bilen ukjørbar.
  10. Hele greia 12tusen, jeg betaler årsavgift da. Følger også med nye Nokian vinterdekk og alt det andre som står over;)
  11. Vill ikke si det, er en skrape over venstre hjulbue som er rustet nylig.. Men ikke noe betydelig med rust, om jeg hadde hatt tid hadde jeg skiftet motor selv og brukt det samme karosseriet Kan sende bilde om alt jeg finner av rust om ønskelig:)
  12. Står i Florø sogn og fjordane:)
  13. Bare og gji bud, bilen må vekk uansett fort!
×
×
  • Opprett ny...