Gå til innhold

Didrik93

Medlem
  • Innholdsteller

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Didrik93's Achievements

  1. Hei, kjøpte en bmw E34 94 mod 525 tds stasjonsvogn for litt siden fra en eldre herre mann som hadde tenkt å vrake den. Planen er å få den på eu og på veien. Problemet er at den drar noe dårlig. Er liksom ikke noe trykk/drag i den. Den starter lett, går som ei klokke. Trodde det kunne være turboen som var gåen, monterte turbotrykksmåler å der er 0.8bar.. Byttet luftfilter og dieselfilter samt rens av slanger til intercooler uten noe form for bedring. Til at det skal være 140 hk så går den som det er 70-80 hk. Må tyyynes for å nå 120km/H.. Om noen her inne kan komme med forslag til hva som kan være feil så mottas det med ett stort takk!
  2. Så viss jeg bytter til en uten vanos så passer det rett over?
  3. Hallo, tenkte å bytte motor (m50b20). Har liggende en samme motor fra e36 bare ett anna årstall..fra 95.. Har dette noe å si? Takk for svar.
  4. Har du noen av fargene nåkk til en hel bil?
  5. Hei Selger bmwen fordi jeg ikke har tid eller penger til den. og skal flytte... Den har gått 190 000 km og er i god stand. en eier som kjøpte bilen i 2007 og kjørte til clutchen gikk i 2009.. lot den stå i garasjen. så kjøpte tidligere eier den som jobber på verksted og fikset den. blei bytter blant annet: clutch, radiator, dynamo eu kontrollen blei gjort: 02.11.2012 så neste eu er: 31.05.2014 intriøret er strøkent! for mer info ta kontakt på 94409379 eller send PM. Pris kan diskuteres ved hurtig avgjørelse. Kan også selge med ett annlegg jeg har stående på boden som jeg brukte i en annen bil for litt extra $$ Kicker Dual Comp VR 12 + DX1000.1 og en pioneer spiller med aux, usb. alt av kabler ++++ se bilder. BILDER: litt dårlig kvalitet men kan ta nye viss ønskelig.
×
×
  • Opprett ny...