Gå til innhold

Ruslan Umaev

Medlem
  • Innholdsteller

    7
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjøretøy
    bmw e39 520i

Nylige profilbesøk

468 profilvisninger

Ruslan Umaev's Achievements

  1. Hei, er ute etter en 318i motor til e46, helst komplett, med girkasse osv.. må funke, ikke bruke olje eller vann og heller ikke tikke.. ikke over 250xxx, send meg meld på 40081661. visst dere kjenner noen som har, gi nr mitt til personen og be an ta kontakt med meg. takkpåforhånd!
  2. hey, mye skal du ha for svart teppe innveding altså gulv teppe ?
  3. Sorry for å ikke ha oppdatert noe i det siste, vært veldig opptatt med demontering av lakkeboks som min far har kjøpt. Var mye å demontere og flytte til verkstedet. Og vi er ikke helt ferdig, holdt på i 2 uker nå.. Off veldig lei av det. Men det jeg har fått gjort med nye bmwen min. Når jeg hentet den så ville jeg starte og høre motoren og fysøren for en motor, har aldri hørt en sånn motor på bmw svive så fint og stille. Ble helt sjokka, men bilen har jo bare gått 110000km..da. Har tatt ut hele m3 vader interiøret, gulv teppe, dashbord og alt innvendig for skal bytte ut med svart. Fjernet rust og grunna. Etter at jeg tok det ut så fikk jeg behandlet bilen med antirust innvendig, var ikke mye rust innvendig. har beskyttet kablene med selitat-kabel. Bestilte på ebay, for de selger det ikke i norge som jeg vet..
  4. Hei, har vært ute etter strøkne deler over 3 uker nå. Og nå er jeg virkelig lei, og tenkte og prøve meg her. Jeg trenger strøkne deler til Bmw e36 coupe, for holder på og pusse opp bilen fra bunn. Og bilen har gått så lite, og er så strøken og aldri blitt raukjørt av noen. Det jeg trenger : Svart teppe ( en som ikke vært fuktig ) Svart dashbord ( uten airbarg ) Svart midtkonsoll Høyre forskjerm og venstre forskjerm ( uten rust ) Delene må være strøkne for betaler godt! Helst i vest og aust Agder, men kan hente utforbi dette om ingen har i vest eller aust. Kan skru ut selv også! Kontakt meg på tlf : 40081661 og send meg gjerne noen bilder! For er nesten aldri på bimmers. Setter virkelig pris på svar, og om dere hører med noen kompiser!
  5. Hei, har vært ute etter strøkne deler over 3 uker nå. Og nå er jeg virkelig lei, og tenkte og prøve meg her. Jeg trenger strøkne deler til Bmw e36 coupe, for holder på og pusse opp bilen fra bunn. Og bilen har gått så lite, og er så strøken og aldri blitt raukjørt av noen. Det jeg trenger : Svart teppe ( en som ikke vært fuktig ) Svart dashbord ( uten airbarg ) Svart midtkonsoll Høyre forskjerm og venstre forskjerm ( uten rust ) Delene må være strøkne for betaler godt! Helst i vest og aust Agder, men kan hente utforbi dette om ingen har i vest eller aust. Kan skru ut selv også!
  6. hehe stemmer stemmer, ja veldig stygt med brunt innvending. men skal bytte det ut med svart den er ikke så veldig strøken lengre, litt små rust her og der. men ikke noe farlig rust heldigvis.
  7. Hei, kjøpte meg en bmw e36 coupe 320i. km stand 110 000 km, og den er ikke så veldig strøken som på bilder. men ga 30 for den planer er og fikse den fra bunn til topp følg gjerne : https://www.facebook.com/as.autostyling?fref=ts har veldig dårlig tid, derfor kan jeg ikke skrive eller beskrive noe. skal oppdatere dette senere, og komme med planer btw motren er strøken. 30 er vel lite for den ?
×
×
  • Opprett ny...