Gå til innhold

Almir Avdić

Medlem
  • Innholdsteller

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Almir Avdić's Achievements

  1. Takk, da laget jeg en tråd der
  2. Hei. Jeg har en bmw e46 med original navi og harman kardon. I det jeg setter inn en cd i cd-spilleren skurrer det fra høyttalerne. Den spiller helt vanlig, men lyden er ikke klar. Radio og alt annet fungerer utmerket! Noen som vet hva dette kan komme av?
  3. Hei. Jeg har en bmw e46 med original navi og harman kardon. I det jeg setter inn en cd i cd-spilleren skurrer det fra høyttalerne. Den spiller helt vanlig, men lyden er ikke klar. Radio og alt annet fungerer utmerket! Noen som vet hva dette kan komme av?
  4. Veldig pen og helt original BMW 330Ci vurderes solgt. Alle servicer er fulgt og dokumentert i serviceheftet. Bilen har gått 130.000 km. Ta gjerne kontakt på telefon (41217000) eller epost (avdicalm@gmail.com) for en hyggelig bilprat
  5. Jeg er ikke sikker! Men han viste servicehefte, og der sto det verken hvilken bil det var eller understellsummer. Det skal vel også være stempel? Sideputen på førersetet var også slitt, burde vel ikke være det etter 137.000 km? Spurte om å få snakke med forrige eier av bilen, men fikk ikke nummeret. Var kjedelig å kjøre i 3 og en halv time i en retning for ingenting.
  6. Var å kikket på denne i dag: http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=48747814 Vil fraråde de fleste å kjøpe bilen. Han viste meg en servicebok, men i den sto det verken hvilken bil det var eller understellsummer. Dessuten står det at første service ble gjort i 1999, mens bilen er en 2000 modell (står 2001 på Finn). Fikk beskjed over telefonen at både både motor og girkasse fungerte som det skulle, men dette stemte ikke. Bilen rykker ved girskifte, og fusker rundt 4000-5000 omdreininger. I dag står det at bilens kilometerstand er 137000km, men tviler på at dette stemmer. Er ikke ekspert på dette området, men bilens stand i forhold til kilometerstand er lang i fra god. På førerdøra var det igjen limrester, dette tror jeg var servicemerke. Vanligvis limer de på det etter oljeskift. Dette var skrapt bort. Vil bare informere, synd i kjøpe en bil med justert kilometerstand.
×
×
  • Opprett ny...