Gå til innhold

Baard Rotås Sørvik

Medlem
  • Innholdsteller

    21
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Baard Rotås Sørvik

  • Bursdag 04/27/1997

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Tingvoll
  • Kjøretøy
    BMW 318IC Coupe

Baard Rotås Sørvik's Achievements

  1. Skal kjøpe inn bassanlegg til min E46, jeg har bestemt meg for og kjøpe 2x2000 W 12" subber, men jeg vet ikke hvilken forsterker jeg skal ha eller hvor mange kanaler den skal ha? Skal bestille på bilradiospesialisten så en forsterker fra den siden med pris under 2000 kr har vært fint. Subbene jeg skal ha er http://www.bilradiospes.no/m/shop/?produkt=6367&katid=28&id= .
  2. Vet ikke hva som skjedde og linkene funket ikke, men har fått fikset det:)
  3. Bilen min dabber av når den er kald, skrur seg av når den ikke får gass. Må sitte i bilen i 30 min og ruse motoren for at den ikke skal skru seg av. Hva kommer dette av og hva kan jeg gjøre?
  4. Hei! Kan jeg montere denne spilleren ( https://www.komplett.no/pioneer-bilstereo-deh-x6600dab/803252 ) men denne rammen ( http://www.gsbildeler.no/nettbutikk/vare/428/1981445 ) ? Jeg lurer fordi spilleren er 17.8 cm mens orginal spilleren er 25 cm! MVH Baard Rotås Sørvik
  5. Hei! Jeg trenger hjelp med å finne ut hvordan jeg skal få lyktene til min e46 til å se bedre ut! Jeg vurdere angel eyes og mørk solfilm, men vet ikke hvordan dette tar seg ut! Forslag? MVH Baard Rotås Sørvik
×
×
  • Opprett ny...