Gå til innhold

sindrje

Medlem
  • Innholdsteller

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av sindrje

  1. Høres veldig bra ut! Takk for gode svar
  2. gleder meg til neste diskusjon nå! har en farfar som har kjørt bmw så lenge jeg husker, og har alltid hatt ett godt hjerte for bmw! nå har jeg endelig kjøpt min egen bmw, men har ikke fått hørt annet enn det som er nevnt.. men det blir satt en stoppe for nå! takk for gode svar!
  3. amen [-o<
  4. GLATT! nei, han har ingen erfaringer med bmw!
  5. hei. jeg lurer på om det er noe negativt med at motorene til bmw er laget av aluminium? har en som er hakket over meg i familietreet som sier at bmw har svake motorer, fordi når aluminium blir varm så "sprekker" de. så derfor har motorene en stor fare for å bli ødelagt. er det noen som kan forklare hvorfor bmw bruker aluminium og ingen andre bilmerker, og hvis høvdingen har rett.. hvorfor bruke aluminium?
  6. Hei, jeg har en bmw e46, 316i ´02. og trenger lambdasonde forran og en utegiver. noen som har en delebil som kan ha dette??
  7. OG DEN DOTTEN!!! noen har tuklet med programvaren til bilen, om det ikke er deg bør du prate med forje eier og vartfall ikke selg bilen videre! det er antagligvis noen som har endre KM
  8. om ikke du har håndbrekket på, så tyder det på at abs sensoren har tatt kveld. da bruker asc lyset og håndbrekket lyset å lyse samtidig. pærene bilen varsler du ikke har, kan være mangel på parklys eller så har du noen pærer/angel eyes i lyktene som ikke har mottsatand, da klarer ikke bilen å registrere at den har noen lys i den utgangen og vil gi "feilkode" grunnen til at det står "-40" i dashen er nok antaglivis utetemperatur giver som er gåend! (har det problemet) om du fikser disse, så skal du ha et feilvarselfritt speedometer
×
×
  • Opprett ny...