Gå til innhold

Lars Bjarne Kirkhus

Medlem
  • Innholdsteller

    11
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Lars Bjarne Kirkhus

  1. Hei. Har hatt Bmw f20'n (15.mod) ett år snart, men nå plutselig kommer jeg ikke inn på Bmw entertainment i menyen lenger. Der enn kan få opp været de neste dagene for eksempel, får bare opp No connection. Det virket når jeg fikk bilen.
  2. Ja felgene er 8 og 7,5.
  3. Hei Har noen orginale 18" felger som har stått på en 2015 F20, men prøver å finne ET på disse. De er ikke merket på bakside heller som jeg kan se. Er noen andre tall der, men ikke noe om inpress på felgen. Noen som vet?
  4. Da ble det nye 19" i går, ble 8.5 35 ET foran å bak. Pluss senket 35mm, ble godt fornøyd👍
  5. Hei. Hva slags ET har du på 19", er på jakt etter nye hjul til min f20. Har ikke lyst på noe som subber i hjulbuer😃
  6. Har vurdert Axe EX 19" felger. I følgende spesifikasjoner. 8.50 19 5x120 35 72.60 9.50 19 5x120 38 72.60 Noen som vet om dette går greit på min f20 mod.
  7. Hei. Har kjøpt meg en 116d 2015.mod. Estoril blå metalic. Men er på jakt etter nye 19" felger, er det noen som har noen anbefalinger på noe rått som ser bra ut?
  8. Hei. Fikk beskjed om å bytte venstre ytre stablink foran på min 120d 04.mod. Er det det samme som støttestag?
  9. Så hvis du har en mobil festet i den adapteren under armlenet å du blir oppringt, så må du da ta ut mobilen fra det festet får å svare?
  10. Har en integrert mobil adapter i midtkonsollen på min Bmw 120d 2004, mod. Er det mulig å bytte denne med en nyere snap-in adapter som jeg kan bruke Samsung mobil (Galaxy s5) , den som er montert nå er til en eldre Nokia tror jeg. Hvis noen vet om dette er mulig så hyl ut. Fungere den som et vanlig handsfree når den er i bruk? Har prøvd å koble opp en del forskjellige mobiler via bluetooth til bilen, men det er jo umulig når mobilen kobler seg av å på hele tiden. Må jo være en elendig bluetooth i bilen, vet ikke om det er mulig å gjøre noe med den?
×
×
  • Opprett ny...