Gå til innhold

Kristian Stokke

Medlem
  • Innholdsteller

    11
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Kristian Stokke

  1. @StigJHelt enig der, men litt små kanskje, jeg må nesten ha 19 jeg nå etter å ha sett @Gorgsin
  2. Egentlig så er jeg veldig usikker på om den er senket fra før av ja jeg må nok ha noen øyne oppe for de felgene.
  3. Mente ikke å henge ut noen haha men jeg likte veldig godt de som @Gorg har som sommer felger.
  4. @Gorg du fikk meg til å forandre litt mening nå! men ifølge han ene lenger opp kan jeg ikke ha større felger vis jeg vil at speedometeret skal vise korrekt, hvordan fikser jeg dette?
  5. Beklager det. jo altså vil ha noe som ser enda fetere ut da
  6. @Marius2002 Jeg har orginale M-Sportfelger på e91 min, har vært inne på gs og sjekket man kan ikke se at de støtter 255/40 der i det hele tatt. jeg ønsker helst 17" ettersom at jeg har nesten nye dekk og pga jeg ikke har noen anelse om 19 blir for stort og stygt.
  7. @Marius2002 my bad, har 255/40 bak og 225/45 forran. felgene mine er 17 tom slenger med bilde å jeg. Har en 2009 mod e91 318i msport ja
  8. Noen som også har forslag på hvor jeg kan finne performance eksos til 2009 mod 318i?
  9. Hei, jeg ser på felger til 3 serien min, men finner desverre ingen som selger felger som passer dekk størrelsen min, jeg har 255/50. noen forslag?
×
×
  • Opprett ny...