Gå til innhold

Roy Nygård

Medlem
  • Innholdsteller

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Roy Nygård's Achievements

  1. Nei i den tråden så var ikke det å få luft i belgen noe problem
  2. Ok, da prøver jeg og bytte selv! Tusen takk for gode råd, det setter jeg pris på😄
  3. Ok, så man må bytte på den ene siden også må man jekke den opp på motsatt side samtidig som den er jekket opp på den siden man har byttet på? da vil den belgen man byttet fylle seg med luft?
  4. Hei igjen! har du opplevd at det kan være et problem og få fylt belgen med luft når du har satt på den nye? Bilia sier at det kan bli vanskelig siden den ikke blir fylt opp ved og skru på tenningen når den er jekket opp???? eller er det noe de sier for at man ikke skal gjøre det selv!?
  5. Dette var jo helt sinnsykt bra, tusen hjertelig takk😄😄 du har ikke tilfeldigvis en like bra «manual» for å bytte fjærer foran også😬😬
  6. Hei Reef89! ja sikringer er sjekket, de var OK. Er det noen måte jeg kan finne ut om det kompressor eller belg? Men den venstre belgen som er hard, er det vanlig at den er det hele tiden eller er det fordi den andre har klappet helt sammen?
  7. Ja får få den ned til BMW
  8. Hei! Trenger litt ekspertise her😊 Har en 520d, 12mod. Den har lagt seg helt ned på høyre side(passasjersiden). Belgen på høyre side er helt myk og den på venstre side er hard. Hører ikke kompressoren går heller. Høyre belg er trøkt helt sammen mens den venstre har løftet seg maks. Får heller ikke opp noen feilmelding. Beklager men det ene bildet ble dårlig! Hva kan dette være?
×
×
  • Opprett ny...