Gå til innhold

Utysket

Medlem
  • Innholdsteller

    17
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjøretøy
    BMW X5

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Utysket's Achievements

  1. Ryggesensor (lyd), beltevarsler (lyd) og radio/ cd er død i min X5 2008. BMW tok bilen inn og sier det skyldes korrosjon i forsterkeren, og at alle feilene går via denne. Jeg fikk et "tilbud" på 16.600 for ny forsterker inkl. arbeid. Den måtte programmeres til bilen, sa de. Derfor kunne det ikke monteres en brukt forsterker. Har noen av dere tips i saken? Det må da kunne gjøres billigere?
  2. Forresten- kan de være originale hvis det står "China" inni dem?
  3. Ja, originale BMW felger. Takker- skal sjekke. Veldig nyttig, et gjennombrudd!
  4. Veldig bra! Har målt og styrt overalt, men ikke felgbredden. Den er vanskelig å måle med dekkene på. Alle mål er like. Skjønte ikke bæret. Felgen tar borti fremre bærearm ved feil montering. Står det noe på innsiden av felgene?
  5. Utysket

    Dekk og felg

    Hvordan se forskjell på fram- og bakfelg på X5 E70 2008?
  6. Hvis den i tillegg går i sikkermodus ville jeg sjekket EGR ventilen. Hadde et sånt problem med en Pajero 07 i to år uten at Motorforum AS (merkeforhandler) fant ut av det.
  7. Kan man skifte fra halogen til bi-xenonlys/ angel eyes på en X5 2008 - i så fall, hva vil det koste?
  8. Gjelder X5 E70 3 liter diesel. Ved skifte av oljefilter kan man fort overtrekke filterhuset. Noen som har peiling på anbefalt Nm tiltrekkingsmoment?
  9. Utysket

    Batteri x5

    Kan jeg sette inn et Exide 100ah batteri i en X5 2008? Må jeg registrere det i bilen, i så fall hvordan, og med hva?
  10. Har kjøpt original lakk og klarlakk på spraybokser fra Spraylakk.no. Hva er teknikken for å oppnå et godt resultat?
  11. Bestilte en Fito watch 26. oktober i år. Har ennå ikke fått den. Har andre opplevd det samme? Fito watch reklameres på bimmers. no sine sider. Det var her jeg bestilte den.
  12. Bra! Takker
  13. Noen som vet hvor lakkoden er på en X5 2008?
  14. Utysket

    Jekk

    Takker for svarene. Veldig bra! Hører med forhandler imorgen, så får jeg det derifra, og.
×
×
  • Opprett ny...