Gå til innhold

Bimmerhenrik

Medlem
  • Innholdsteller

    29
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Bimmerhenrik

  1. Mine er i værtfall like svak som dem på det bilde som viser svakstyrke. Takk for at du sende bilde, for nå vet jeg i værtfall at det er noe galt med mine
  2. Wow mine er svake i forhold !!
  3. Takk, er slettet nå
  4. Takk. Jeg har selv brunt interiør men fortsatt veldig svakt. Skal sjekke ut linken
  5. Ja det har jeg vettu. Ja så på ebay, men er den "plug'n play"?
  6. Åja, faen trodde mine var ødelagte også hehe jeg skal sjekke den siden. Takk
  7. Har en BMW f11 med Ambient light som lyser dårlig, har prøvd å justere styrken inne på innstillinger uten at det hjalp. Er det noen her som vet hvor jeg kan få kjøpt dette eller hvor jeg kan fikse det?
  8. Ja det ble fjernet, vis ikke hadde jeg ikke fått denne mailen fra sedox
  9. Jeg har en bmw F11 med luftputer bak, jeg har hør begge deler at det er mulig å bygge om til fjører og at det ikke er mulig. Noen her som vet hva det riktige svaret er? Og er det mye jobb?
  10. Han skal få sitt, jeg skal rydde opp i der, har sendt mail til sedox om at dem har en her som sier det bare er å levere med papirene du får etter bilen er ferdig. Jeg skal ha di pengene tilbake også skal jeg legge dem i tüv godkjent tuning 😁🤛🤜
  11. Ja riktig! Er forbanna på han. Men får gjøre det opp igjen og heller finne noe. Som kan hjelpe meg med det😊
  12. Etter jobb i dag skal jeg ha mine penger tilbake av han gjøken der. Da er det bedre å legge litt ekstra penger for å få det gjort normalt. Takk til dere som. Fikk opp øyne mine her🤜🤛
  13. 😊
  14. Dette fikk jeg pr mai.
  15. Da er det tuneren🤬 jeg har sendt han melding nå å spurte om mitt oppsett går igjennom hos vegvesenet.
  16. Han har da fått det inn i flere vognkort som lastebiler og andre personerbiler🤔
  17. Dette fikk jeg av sedox steg 2 map tuning. Og det er bare å følge qr koden og da kommer det ett nytt bilde.Men det er bestilt time til statensvegvesen neste uke, torsdag tror jge for å få lagt det inn.
  18. Nei ikke ennå, men han som gjorde hos meg sa det var bare å få det godkjent for det er flere kunder av han som har gjort.
  19. 😊
  20. 😊
  21. Hmm da må han ha gjort det da🤔 skal se om jeg finner det beviset
  22. Ja må sikkert det, men det vil sikkert overstige bilens verdi😆 men får begynne med effekt, DPF delet.
  23. Ja skulle vel egentlig ha gjort det. MEN jeg får takk meg til denne her en periode til. Har litt planer lengre fremme om en annen bmw 😊
×
×
  • Opprett ny...