Gå til innhold

Einar1234

Medlem
  • Innholdsteller

    19
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Einar1234

  1. Einar1234

    Ulyd

    Hei, var ute å kjøre idag å plutselig kom denne ulyden. Virker å midt under bagasjerommet. IMG_0951.mov
  2. Takk for god info😊
  3. Skjønner det, men tenkte på motor og drivverk. Er stage 1, er det som å be om problemer å tune den?
  4. Hei, hva er deres erfaringer angående tuning av en f30 320d. har fått tilbud fra optituning på 220hk/440nm er det noe problem for bilen? Selv påstår de at set går helt fint. bilen har n47t motor
  5. Noen som vet hva som er galt? Merker ingenting under kjøring men irriterende lyd IMG_0651.mov IMG_0651.mov IMG_0651.mov
  6. Hei, har en bmw 320d med en eksostuss. Kunne tenke å bytte denne til dobbel stuss på samma side. Er det noen som har en link eller vet hvor man får tak i en som passer? Motor er n47 og bilen er 2012 mod.
  7. Sikkert flere som kjenner til denne, hvor får man kjøpt? Må være med føler
  8. Åja. Har snakket med optituning, du kunne fikse det på 10 min. Så det er planen. Har du egr delete på bilen din?
  9. Hva mener du med SW?
  10. Bmw 320d med n47
  11. Hei. Noen som har erfaring angående egr delete. Har fått feilkode og må evt byttes, eller ta delete. Relativt stor prisforskjell å få gjort dette. Noen som har lignenes problem?
  12. Hei. Har en bmw f30 320d som hornet/tuta fungerer på også plutselig fungerer det ikke. Holder på sånn hele tiden. Noen som har tips?
  13. Hei. Kjørte en tur på lørdag og plutselig begynte det å komme opp ulyder fra bremsene. Vasket bilen idag og det ble litt likere. Noen som har opplevd det samme. Legger med en video, lager lyd når jeg bremser og litt etter jeg har sluppet den. 76243464-C9E6-4020-BE02-A09AB91B479B.mp4
  14. Hei, hvordan har folk koblet opp safedrive i bmw f30 2013 uten at ledninger henger og slenger? Gjerne legg ved et bilde😉
  15. Takker for mange svaf og tips. Jeg skal ikke blinde meg til denne bilen. Vet det er mye tull med n47 og er litt derfor jeg ville ha den på naf kontroll og evt få ned prisen sånn i tilfelle reg kjede ryker.
  16. ikke gjort noe med reg kjedet, men ingen ulyder fra det heller. legger ved et bilde av utsyrsliste så får du se. Sommerhjulene er bra, men vinter er slitt.
  17. får rimelig billig forsikring på den. Men hva tenker du er en fin pris? prisen er ikke fastslått enda så kan vell diskuteres. Den skal også på salgs sjekk til naf om noen dager. Glemte å nevne at det er X-drive.
  18. Hei, jeg blir 18 om noen dager og skal kjøpe min første bil. Jeg har en god kjenning som skal selge bilen sin som jeg synes er veldig strøken og pen. Bilen er en 2012 F30 BMW 320d M-sport med alt av ekstrautstyr. Bilen har gått 165k km og har full service historikk, har fått en pris på 200k og lurer på hva dere som kan litt om BMW tenker. Hvordan synes dere prisen er? MVH Einar
×
×
  • Opprett ny...