Gå til innhold

msteiro

Medlem
  • Innholdsteller

    4
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av msteiro

  1. Ble riktig bra dette, klarte klippe ene skjøtehylsen, så må handle flere. Pluss feil kontakt på modernum kittet, men smal sak å koble.
  2. Ser ut som det blir montering på plastboksen skiltet står på, øverste skruen er skrudd over kanten, så blir stygt med lik montering som din @mr.pingu, selv om det nok er penere.
  3. Tusen takk! Det ser veldig bra ut, er omtrent samme oppsett jeg har sett på. Fjernet du "plastboksen" mellom skiltholder og karosseri @mr.pingu? Ser mye bedre ut uten den egentlig, la du noe mellom skiltbraketten og karosseriet? Kanskje greit med en tynn foring så ikke metallet ligger rett på.
  4. Hei, Har nettopp kjøpt oss en X1 som er tenkt for egen del til litt tur og jakt, og har derfor lyst på litt ekstra lys. Funnet skiltbrakett og lampe som blir bra tror jeg, Lumen CS20 performance montert innenfor og under skiltet, med denne for styrestrøm: https://www.ekstralys.no/modernum-digital-lightning-1200-fjernlys-canbus-styrestrom-modul Men finner ikke noe tydelig svar på hvor man henter strøm fra, på bilen er det kun en svær pole for startkabler, men ikke noe tydelig sted å hente 12v direkte. Noen som vet hvor man kan hente strøm uten å trekke gjennom hele bilen, eller har gjort lignende selv?
×
×
  • Opprett ny...