Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=267315

"- Ja, vi hadde en episode i går kveld, klokken kvart over ni, halv ti, hvor en gutt har blitt skutt i tinningen med softgun fra bil. De skal ha kjørt opp på siden av gutten, sveivet ned ruten og skutt"

Vell, er det bare meg, eller hadde dette skjedd meg hadde bilen fått en hard gjenstand som takk tilbake i en av rutene hvis dette hadde skjedd med meg? Tatt tak i en stor stein å kasta det beste jeg har lært etter bilen hehe. *revenge* :angry:

Skrevet

Kafaen e d der slags syke folk?? Hadde d våre meg, så hadde eg sparka in begge frontlyktene og vist fingen!"#¤&%/()=?#¤%&/

IDIOTAR!!! :twisted:

Skrevet

Ja dette var ikke bra! Jeg har gjort noe lignende selv engang da, men det var med et svært vanngevær, så offeret ble klissvått. Men det er jo ikke farlig da - MEGET stor forskjell på det!

Skrevet

:roll:

Ja, jeg var BAD! :wink:

Jeg trøster meg med at offeret har gjort langt verre ting, som går langt over den grensen som kalles småkriminell. Dette var riktignok da han var i tenårene, men allerede da viste både han og broren klare tendenser. Så nei, jeg har ikke spesielt vond samvittighet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...