E-Evjen Skrevet Mai 3, 2005 Skrevet Mai 3, 2005 Er på utkikk etter sportsbakpotte til min E34. Kunne mest tenkt meg Eisenmann, men de eneste jeg finner til E34 er fra Schmiedmann og med oval stuss, jeg vil ha to dobble. I og med at jeg ikke finner Eisenmann med doble stusser til E34 vurderer jeg nå andre merker. Krav: Ha en fin lyd, men må ikke bråke så mye at jeg vekker hele nabolaget. Være en ok levrandør som ikke bruker år og dag på å få tak i/sende. Et kjent kvalitetsmerke er bare posetivt, så lenge det ikke koster alt for mye. Takknemmlig for alle svar, men prøv og begrunn og angi hvor jeg kan få kjøpt det.
bjalle Skrevet Mai 3, 2005 Skrevet Mai 3, 2005 Supersprint bråker ikke like mye som andre sportanlegg når du kjører pent,men koster deretter
bizzy Skrevet Mai 3, 2005 Skrevet Mai 3, 2005 hva med og kjøpe min scmiedmann stuss? http://www.bmwguiden.no/viewtopic.php?t=6183
henry Skrevet Mai 3, 2005 Skrevet Mai 3, 2005 noen som har noe formening om hvilken supersprint stuss som tar seg best ut på E36?
E-Evjen Skrevet Mai 4, 2005 Forfatter Skrevet Mai 4, 2005 supersprint er og anbefale ja. skikkelig go lyd.. Problemet med Supersprint er at jeg må ha mellompotte hvis jeg skal ha bakpotte, ifølge www.supersprint.com
E-Evjen Skrevet Mai 4, 2005 Forfatter Skrevet Mai 4, 2005 hva med og kjøpe min scmiedmann stuss? http://www.bmwguiden.no/viewtopic.php?t=6183 Vil ikke ha den ovale endestussen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå