Fr4nk Posted May 11, 2005 Posted May 11, 2005 ....til en som har en MB A-klasse som drømmebil, og som ser på BMW'er som "pakkis-traller"....? Personlig synes jeg A-klassen er noe av det styggeste som triller på veiene, men jeg klarer liksom ikke å helt formulere meg riktig for å få med all den guffa jeg har å si til sånne mennesker Noen som har noe slagkraftig å komme med?
ovex Posted May 11, 2005 Posted May 11, 2005 ...er det ein grunn til å diskutera med ein som har A klasse som drømmebil?....har ein behov for å argumentera for å bu i norge kontra sibir? For dei fletste er svaret her NEI, men det er då unnatak!
Custom Edition Posted May 11, 2005 Posted May 11, 2005 A-klasse????? må være noe av det styggeste mercedes noen gang har laget.. ser jo ut som en pappeske med fire hjul på joh! ikke høye drømmer på vedkommende sier jeg bare..
skillbill Posted May 11, 2005 Posted May 11, 2005 1. Mercedes A-klasse er uendelig stygg 2. Mercedes A-klasse velter lett 3. Mercedes A-klasse burde ha støttehjul som standard-utstyr 4. Mercedes A-klasse er liten og trang 5. Mercedes A-klasse passer kun som firmabil for smallBILL fra Tele2 6. Mercedes A-klasse passer kun som bil for smallBILL fra Tele2 7. Mercedes A-klasse er en Mercedes!!! 8. Mercedes A-klasse er direkte trafikkfarlige; Når andre sjåfører ser den får de latterkrampe og mister kontrollen over eget kjøretøy 9. Mercedes A-klasse kunne like gjerne passert som golf-bil 10. Mercedes A-klasse er overhodet ikke tyverisikker; Uansett lås-mekanisme, alarm, uknuselige ruter osv..Vil tyven ha den: --> Ta den under armen og LØP ;)
Divine Posted May 11, 2005 Posted May 11, 2005 1. Mercedes A-klasse er uendelig stygg2. Mercedes A-klasse velter lett 3. Mercedes A-klasse burde ha støttehjul som standard-utstyr 4. Mercedes A-klasse er liten og trang 5. Mercedes A-klasse passer kun som firmabil for smallBILL fra Tele2 6. Mercedes A-klasse passer kun som bil for smallBILL fra Tele2 7. Mercedes A-klasse er en Mercedes!!! 8. Mercedes A-klasse er direkte trafikkfarlige; Når andre sjåfører ser den får de latterkrampe og mister kontrollen over eget kjøretøy 9. Mercedes A-klasse kunne like gjerne passert som golf-bil 10. Mercedes A-klasse er overhodet ikke tyverisikker; Uansett lås-mekanisme, alarm, uknuselige ruter osv..Vil tyven ha den: --> Ta den under armen og LØP ;) Tro grun 1-10 er tyveri sikringen på bilen.
Kjell Rune Posted May 11, 2005 Posted May 11, 2005 synest a klassen kan bli litt kul jeg da. fikk den i tyskland med 2 motorer faktisk en på bakhjula og en forand. 4 trekker faktisk. var vist 300hk. d er sinnsykt d.
Schnellfahren Posted May 11, 2005 Posted May 11, 2005 Ha ha; Konte reklamen til Mercedes etter X-antall velt:
Fr4nk Posted May 12, 2005 Author Posted May 12, 2005 Danke sehr for tilbakmeldinger, på tide å sette han på plass nå
Aguilera Posted May 12, 2005 Posted May 12, 2005 hahha, hva du skal si til ham? At han ikke eier smak
Anne Posted May 12, 2005 Posted May 12, 2005 Du sier bare at du føler det blir for dumt å diskutere med noen som åpenbart har så lite greie på hva de snakker om
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now