Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 43
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

Hørte rykter om alvorlig lammell sliping oppi der ja... hehe Han fyr'n der tror han har peiling på alt. Mente at felgene jeg har på bilen er helt vanlig felger, 1500kr stk. Jeg sa det var AC felger, og da sporte han om det liksom var noe spesielt..... for en fyr.

Skrevet

Skjønner godt at folk med kompressor ikke viser bilder av bilen sin der alle kan se den. Inkl. Politiet og Biltilsynet. Ikke like smart.

Kan jo trimme en M50B25 til 500 hester med turbo med det meste orginal i innmat hvorfor skal den ikke klare mer enn 60 ekstra NOS hester? Dysene som ikke leverer nok bensin?

Skrevet

Nå er det sånn att jeg har sett eksempler på blåste topp pakning og bøyde ventiler når, man tar ut noe mer en 100 hk på en sånn motor. Skulle likt og sett den 325èn som tar utt 300 hk ekstra uten og bytte div toppakning, stempler osv :D

Skrevet

ESS går god for 305hk på en M50B25, og flere andre aktører som selger kompressor kit til M50B25 og andre motorer går god for både like under eller like over.. Så 300hk i en kompressormatet E36 325 er ikke noe heksekunst! 0,5-0,6 bar lader det ca.. For mere bør man nok miske kompresjonsforholdet..

Og jeg kan gå god for at Penguin har ESS kompressor i sin E36 325.. Jeg har bilder av den også.. Slapp av folkens!

Råe hjul på denne vogna.. Hvilket innpress har du på de? Interessert i å valse for meg? :) Jeg holder til i Narvik!

Skrevet

Hvilket merke er det på felgene dine, ligner litt på mine? Det skal være stor kant, det er helt rått :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...