Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg lurer på en ting,jeg har satt på en m3 fanger foran men synes ikke den ble lav nok, vet du får noen lepper til og sette under men er det noen som har bilder av dem her? og hvor mye bygger dem ned?

Mvh kimkim

Skrevet
Den svarte lista som er i mellom du får kjøpt den også? har sett flere fangere som den er på men på min var den ikke på ..

Den svarte lista er orginal M3 frontfangerlist og kan selvfølgelig kjøpes hoss BMW-forhandlere.Denne lista var noe som måtte bestilles med ekstra på M3 E36 når de var nye :wink:

Skrevet

ja oki.. da er den frontfangeren som sitter på den blåe m3'n til styling tech en helt annen type da for den har jo en helt annet utførelse fra grøftelysa og ned ..eller?

Skrevet
Den leppa som er på den blåe m3'n til styling tech er jo en helt annen type eller?

Det er ein infinety fangar i fra Rieger.

Skrevet

ja oki da er en helt annen frontfanger men hvor mye bygger det ned det P.I.B har der da? med den svarte lista og den leppa under?

Bilen min er senka ca 75mm foran nå og har på 19" og jeg har en m3 fanger på men synes det er allllllt for stor glippe fra bakken og opp:)

Skrevet

Du får neste spørre PIB selv, er litt vanskelig for oss andre og si noe sikkert om hvor høy/lav den er, bakkeklarering osv ;) dette kommer jo an på senking/dekk-størrelse å sånt!

du kan sikkert sende han en PM :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...