hagenisse Skrevet Juni 28, 2005 Skrevet Juni 28, 2005 Flere som spiller Live for speed her? For de som ikke vet hva det er så er Live for speed et bilspill for pc med vekt på realisme. S2 alpha kom på fredag og er mye bedre enn gamle S1 (som også var rimelig bra). I tillegg til flere baner og biler er skademodellering, pitstops, drivstoff-forbruk og dekkslitasje på plass. Fysikken er også kraftig forbedret. I motsettning til spill som GT4 og forza så er det kun kjøringen som er i fokus her, ikke noe tullball med å tjene penger til nye biler osv. For øvrig er det ikke ekte biler eller baner, men de er uansett av høy kvalitet. Dessuten er det forskjell på bilene - ikke 300 biler som føles omtrent like ut som et visst annet spill. Alt fra go-cart lignende, til normale sportsbiler og opp til gtr og formel-saker. Når man henter det ned har man kun tilgang til 1 bane og 3 biler, og for å låse opp resten må man betale £24 - noe det absolutt er verdt! Uansett, jeg spiller iallefall, kaller meg det samme som her. Bare se etter en bil som fyker i autovernet eller ut på gresset i hver sving.
Kenzuke Skrevet Juni 28, 2005 Skrevet Juni 28, 2005 Hei! Jeg spiller LFS med ratt å greier, legger han brei hele tiden! Dette spillet kan jeg sitte å spille lenge aleina Sinnsykt artig å drive å tværre igjennom svingene å greier Må nesten teste dette ...!
Kenzuke Skrevet Juni 28, 2005 Skrevet Juni 28, 2005 Bare se etter en bil som fyker i autovernet eller ut på gresset i hver sving. Passa bra med nicket hagenisse da!!Tog du han? Edit: Fyfaen, dårli humor på meg for tiden...
hagenisse Skrevet Juni 28, 2005 Forfatter Skrevet Juni 28, 2005 Jeg spiller LFS med ratt å greier, legger han brei hele tiden! Dette spillet kan jeg sitte å spille lenge aleina Very Happy Sinnsykt artig å drive å tværre igjennom svingene å greier Jeg finner dette omtrent helt umulig med mitt Driving force pro. Blir fryktelig mye ratting.
Kenzuke Skrevet Juni 28, 2005 Skrevet Juni 28, 2005 Nesten så jeg må ta webkamera ibruk å recorde litt når jeg handler rattet, så får du se Har spillt lfs i ca 1 år da ;p
hagenisse Skrevet Juni 28, 2005 Forfatter Skrevet Juni 28, 2005 Hva slags ratt? Jeg greier det sånn nogenlunde hvis jeg låser mitt i 180-graders modus, men i 900 er det håpløst. Uansett ikke så nøye, synes ikke det er det helt store.
SeT Skrevet Juni 28, 2005 Skrevet Juni 28, 2005 Spiller det endel selv! Har kun musa å styre med, men det går!
hagenisse Skrevet Juni 28, 2005 Forfatter Skrevet Juni 28, 2005 Jeg tror faktisk ikke styringen er det største problemet, det er kanskje til og med bedre. Mangelen på analog brems og gass derimot...
SeT Skrevet Juni 28, 2005 Skrevet Juni 28, 2005 yes.. er jo bånn gass, max brems... ingenting i mellom! greide nå få rundetidene ned mot 1.30
P.I.B Skrevet Juni 28, 2005 Skrevet Juni 28, 2005 Jeg spiller LFS S2 endel. Genialt bilspill... Kjøpte lisens i går så nå er det full gass. Kanskje en bimmers.no server hadde vært noe??
hagenisse Skrevet Juni 28, 2005 Forfatter Skrevet Juni 28, 2005 Hva kaller dere registrerte dere? Kan jo sjekke tidene deres på lfsworld. Ikke sjekk mine!
P.I.B Skrevet Juni 28, 2005 Skrevet Juni 28, 2005 HEHE.... Vi er tre stk. fra jobben som spiller litt. Guff,Doffen og Pellar (that's me). Har vell ikke satt de beste rundetidene enda da.... BTW : Klarte 1:06.12 på Blackwood med Fv8'n
hagenisse Skrevet Juni 28, 2005 Forfatter Skrevet Juni 28, 2005 Da kjører du mye fortere enn jeg gjør Jeg har ikke sansen for formel-bilene, men. Favorittbilen er så langt uf1000.
P.I.B Skrevet Juni 29, 2005 Skrevet Juni 29, 2005 uf1000?? UFF ja.... Har fått litt sansen for formel 1 bilen ja. Ska få sjekka ut resten av bilene også men tror nok endel av de krever litt bedre setup en den som er standard. Vet du om det har kommet noen setups til nedlasting for de nye bilene i s2??
hagenisse Skrevet Juni 29, 2005 Forfatter Skrevet Juni 29, 2005 Synes race-setupen funker greit jeg. Er nok sjåføren som er problemet i mitt tilfelle fortsatt. Du får sjekke forumet etter setups. uf1000 er knallgøy å kjøre! Går ikke så fort på langsidene, men å kjøre fort rett frem er et stort gjesp uansett. Jeg hadde ikke så stor sjanse når jeg i går stilte opp med den mot 15 F08, men Ellers er FXO GTR og XF GTI gøyale de og. Litt rart at jeg liker fwd og 4wd best, pleier jo ikke være slik
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå