Gå til innhold

akkurat montert xenon langlys... men!


Anbefalte innlegg

Skrevet

akkurat montert xenon pærer i langlysene... disse blaffrer litt når jeg skrur dem på. Pærene er orntlig festet i hovedlyktene og det skal ikke være dårlig kontakt noen plass.

Noen andre som har hatt samme problem???

Kjøpte disse fra www.dybvik-trading.no sammen med mange andre på forumet, har ikke fått montert disse før i går. Har vært utendlands på jobb, ble et deilig lys, orginal xenon i nerlysene ser gule ut i forhold..

Takker for hurtig svar da jeg reiser utendlans i starten av januar... vil ha alt i orden før jeg reiser.

  • 9 months later...
Skrevet

har fått fikset alt dette for lenge siden, var jo i desember jeg hadde problem med dette da. monterte nytt batteri, det gamle va slitt. + at jeg fikk nytt ledningsnett med rele på. og jeg loddet alle ledningene fast.... takk for svar da :wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...