Jump to content

Recommended Posts

Posted

Om du trykker på "hovedside forum", så velger du "vis nye innlegg" (øverst til høyre på forumdelen).

Jeg var innom det forumet du hennviser til, og spør du meg så var det helt ubrukelig ;) Ivertfall om man er vant til forum al'a dette og hardware, etc (husker ikke navnet på denne forumtypen)

Posted

Og får i slippe og bla alt for mye kan du bare trykke på den pila foran hver tråd, (denne kommer når det er ett eller flere nye innlegg i tråden) så kommer du direkte til det siste innlegget du leste. :)

Tilhenger av BMWCCN-forumet? Rømt fra mental-institusjon du eller? :wink::lol:

hehe.. :D

Posted

Anbefaler å lese "Kap. 3" i innlegget hagenisse henviser til. Der står det gode tips for å bruke forumet effektivt. Kan man det er det som en drøm å bruke i forhold til BMWCCN! :)

Posted

Problemet med bmwccn er jo at de nye EMNENE kommer fram og ikke svarene som her.

Kan jo være en svær tråd som diskuterer noe interessant,men må bla 3 sider for å finne den diskusjonen igjen dagen etterpå pga det er kommet 30 nye emner.

Uansett hvor populære trådene er så faller de lenger og lenger bak.

Her kommer nye tråder først OG svar i tråder.

Posted

propan, stemmer. Men du kan bruke "Vis siste antall x timer" for å få opp tråder som har hatt innlegg i løpet av de siste timene.. men de vil fortsatt være sortert etter når tråden ble opprettet, ikke siste innlegg. Synes det er en idiotisk måte å gjøre det på. Det gjør jo også at det blir startet en haug med tråder om akkurat det samme emnet. Populære tråder her blir jo holdt i live i lange tider, der forsvinner de alltid etter 2-3 dager..

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...