Michael Posted February 17, 2006 Posted February 17, 2006 http://www.rogueengineering.com/Merchan ... ory_Code=S Har montert Bilstein Sprint dempere, og da ble de orginal festen alt for dårlig, det er fortsatt masse bevegelse selv om jeg bytte til nye orginale.
Jan e34 Posted February 17, 2006 Posted February 17, 2006 Kjenner ikke disse, men du kan bruke festene til E46 cab eller E46 M3 (det er de samme). De festene er bedre.
Michael Posted February 17, 2006 Author Posted February 17, 2006 Har hørt at dem er bedre ja. De orginale funker ikke hvertfall, halvannen cm før dempern begynner å funke er ikke holdbart..
Michael Posted February 18, 2006 Author Posted February 18, 2006 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=33&fg=45 Er det mere deler på den til e46 m3 ?? Ser ut som det er et par plater på toppen og..
Jan e34 Posted February 18, 2006 Posted February 18, 2006 Du skal ha nr 7, det kan være kjekt å bytte nr 9 samtidig.
Ettertenning Posted February 18, 2006 Posted February 18, 2006 Venligst les tips og regler for forumet, det er veldig fint vist du kan ha en topic som forteller om innholdet i tråden,, du vil også få mangen fleire svar da, er mangen her som ikkje leser slike tråder.
hagenisse Posted February 18, 2006 Posted February 18, 2006 Har hørt at dem er bedre ja. De orginale funker ikke hvertfall, halvannen cm før dempern begynner å funke er ikke holdbart.. Øhm.. sikker på at du har skrudd skikkelig til / montert riktig? Det høres jo helt snålt ut. E46 Cab greiene funker fint på min.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now