snorr Skrevet Mars 6, 2006 Skrevet Mars 6, 2006 har problemer med varmeapparatet på in E-34. Må ha på nivå 4 for at det skal komme luft ut. Blir litt ¨slitsomt å kjøre med full trøkk på varmeapparatet hele tiden. ER problemet at bryteren er ødelagt eller at motstanden(tepraturføleren) er gåen? Lyset som skal lyse opp reguleringsbryterene til varmeapparatet er borte å, men pæra har sikkert gått, eller har dette noen sammenheng?
Kenneth BMW Skrevet Mars 6, 2006 Skrevet Mars 6, 2006 Når viften bare går på trin 4(full effekt) så er det som regel Motstanden som du sier.
snorr Skrevet Mars 6, 2006 Forfatter Skrevet Mars 6, 2006 er det noen har som har hatt samme problem? Men motstanden er ikke svart eller brent på noen måte..
Reino Skrevet Mars 6, 2006 Skrevet Mars 6, 2006 Når viften bare går på trin 4(full effekt) så er det som regel Motstanden som du sier. Med andre ord, bryteren...
snorr Skrevet Mars 6, 2006 Forfatter Skrevet Mars 6, 2006 er det bryteren eller temperaturføleren som er gåen?
Ronny M Skrevet Mars 7, 2006 Skrevet Mars 7, 2006 er det bryteren eller temperaturføleren som er gåen? Det er nok bryteren din som er dårlig.
M6 Bjørn Skrevet Mars 8, 2006 Skrevet Mars 8, 2006 Her er løsningen: http://www.bmwe34.net/e34main/maintenan ... /sword.htm
Nautiluz Skrevet Mars 8, 2006 Skrevet Mars 8, 2006 Motstand eller sverdet kommer ann på årgangen på bilen din. Motstanden min så og fin ut så jeg hentet med 2stk på skroten men begge disse var og ødelagt så jeg tok sjansen og kjøpte meg ny. Og funket da det.
snorr Skrevet Mars 10, 2006 Forfatter Skrevet Mars 10, 2006 takker for svar! Bytta bryteren i går så det er noko ikke den. Skal se om jeg finner jeg finner det motstandsgreiene som stod på den linken jeg fikk. Blir dyrt om jeg må kjøpe den sverdet nytt..bilen min er 88mod forresten
Nautiluz Skrevet Mars 10, 2006 Skrevet Mars 10, 2006 Da er det sikkert sverd på din desverre! Mener jeg har sett ett sted på nettet hvor dem overhalte det sverdet og. Er kanskje mulig å få til.
snorr Skrevet Mars 10, 2006 Forfatter Skrevet Mars 10, 2006 F*** er du sikker? ellers må jeg ned på huggeren i morra å demontere en bil om det er noen som har sånna til salgs så si ifra! hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå