Lien Skrevet Mars 9, 2006 Skrevet Mars 9, 2006 Sjekker litt rundt FK angel eyes om dagen og klarer ikke bestemme meg om jeg skal ha med sort bakgrunn eller med krom bakgrunn. Kanskje noen her kan poste bilder av bilene sine og noen synspunkter som dreier meg mot riktig retning?
JJ_Cool Skrevet Mars 9, 2006 Skrevet Mars 9, 2006 Jeg har krome, ser veldig bra ut på min E-39.... sammen med krom speil..
Pesos Skrevet Mars 9, 2006 Skrevet Mars 9, 2006 Har også krom, syns det er helt greit. Sikkert tøft med svart og da, tenkt tanken..
Lien Skrevet Mars 9, 2006 Forfatter Skrevet Mars 9, 2006 Har også krom, syns det er helt greit. Sikkert tøft med svart og da, tenkt tanken.. Er det FK sine?
Lien Skrevet Mars 9, 2006 Forfatter Skrevet Mars 9, 2006 Blir FK sine angel eyes levert med høydejustering? Er litt kjedelig å ha det i "cockpiten" på bilen men man får ikke brukt det.
Pesos Skrevet Mars 9, 2006 Skrevet Mars 9, 2006 dæng...tenkte feil jeg, sorry! Hella sine det der, men krom
IS BEEMER Skrevet Mars 9, 2006 Skrevet Mars 9, 2006 Kan det være noen tvil da... FK sort he he Så jo greit ut før også da, men holder på sort
Ingenteng Skrevet Mars 9, 2006 Skrevet Mars 9, 2006 jeg syns krom er penest men det har veldig mye å si hvilken farve du har på bilen.
-fek- Skrevet Mars 9, 2006 Skrevet Mars 9, 2006 sort definitivt, då beholder lyktene litt av "orginal look'en" og
hagenisse Skrevet Mars 9, 2006 Skrevet Mars 9, 2006 Sort, helt klart. Og nei, de har ikke høydejustering.
SteffenM2 Skrevet Mars 9, 2006 Skrevet Mars 9, 2006 Har også krom, syns det er helt greit. Sikkert tøft med svart og da, tenkt tanken.. En ting, er det din bil? Råeste E36 jeg har sett, EVER!
Lien Skrevet Mars 9, 2006 Forfatter Skrevet Mars 9, 2006 Sort, helt klart.Og nei, de har ikke høydejustering. Synd at de ikke har høydejustering men snakket med autoshinoshop.no i sta og de sa at det var mulig å bruke opp igjen høydejusteringa fra de gamle lyktene. Er det noen som har gjort dette før? Ser nok ut som det blir sorte meg og da gitt Om jeg bruker blinklysene det gjenstår å se om det passer bra på min calypsorot bmw Ellers blir det nok originale blinklys.
ovex Skrevet Mars 9, 2006 Skrevet Mars 9, 2006 ...klart du må ha svart, det er då dei runde lyktene kjem fram! (det er varemerket til BMW)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå